Akcija!

Fejerverkai 120 šūvių „120 shots for Revolution“ TB407

169,99

Galimas nemokamas prekės atsiėmimas Mažeikiuose ir Telšiuose.
Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

Kategorija F2
Šūvių skaičius 120
Kalibras (mm) 25-30
Trukmė (s) 109
Matmenys (mm) 560/320/210
NEC (g) 1505,1
Svoris (kg) 12,05

Neturime

Aprašymas

Fejerverkai „120 shots for Revolution“

„120 shots for Revolution“ – tai kaip tikra revoliucija: ryškus, įspūdingas ir visų dėmesį atkreipiantis fejerverkas.

Jis pradedamas ryškiais raudonais, žalios ir purpurinės spalvos šūviais su spragsėjimu, kuris tarsi visiems šauktų – žiūrėkit į mane, dabar mano metas ir aš Jus nustebinsiu! Fejerverko šūviai išsiskiria savo forma ir intensyvumu, kurie kelia susidomėjimą ir susižavėjimą jais. Aukso spalvos spragsėjimas tai tik dar labiau pabrėžia, o vėliau pasirodantys prabangios aukso ir purpurinės spalvos šūviai gali priversti net aiktelėt dėl savo grožio. Fejerverkas užbaigiamas itin prabangiais, dideliais ir įspūdingais šūviais, kurie nuspalvina visą dangų tik Jums ir Jūsų svečiams.

Naudojimas

F2 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėti ant lygaus horizontalaus paviršiaus ne arčiau kaip 20 metrų nuo žmonių, medžių, pastatų, laidų, automobilių, greitai užsidegančių medžiagų ir pan. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš fejerverko nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 8 metrų atstumu. Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus fejerverkui prie jos prieiti galima ne anksčiau kaip po 15 min. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai 120 šūvių „120 shots for Revolution“ TB407”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *