Spalvoti dūmai

Spalvoti dūmai išsiskiria savo dūmų spalva ir ryškumu. Jie puikus pasirinkimas fotosesijoms.  Pagaliau nebereiks visų įnirtingai kviesti, jog nusifotografuotų bendroje nuotraukoje! Dūmai visus įtrauks į šį žaismingą procesą, o nuotraukos nustebins net išrankiausius. 

Spalvoti dūmai fotosesijoms

Labai dažnai, kai pirkėjai užsuka į mūsų fizines „Švenčių šalies“ parduotuves, susiduriame su pirkėjų klausimais apie spalvotus dūmus: ar jie dažo, kiek laiko dega, ar galima laikyti rankose, kuriuos dūmus rinkis, jei planuojama fotosesija, kokie dūmai tinka sporto varžyboms ir pan. Tad parengėme straipsnį apie šį spalvingą gaminį.

Previous slide
Next slide

Kas yra tie spalvoti dūmai?

Spalvotus dūmus galėtume apibrėžti kaip spalvotą dūmų debesį, kurį skleidžia dažniausiai popierinės  tūbelės užtaisas. Tačiau svarbu suprasti, jog tai yra vis vien pirotechnikos gaminys.

Kur juos galima naudoti?

Spalvoti dūmai itin mėgstamas žmonių, kurie nori savo nuotraukose ar šventėse sukurti įspūdingą atmosferą. Ar tai būtų gimtadienis, vestuvės, krikštynos, sporto varžybos, mergvakaris ar bernvakaris – spalvoti dūmai puikus pasirinkimas.

Kokie spalvoti dūmai fotosesijai tinkamiausi?

Jei planuojate, jog dūmus naudosite fotosesijos metu, labai svarbu iš anksto viską apgalvoti fotosesijos eigą ir įvertinti aplinkos veiksnius. Dūmas dažniausiai pats iš savęs yra gan chaotiškas, netikėtas ir ne itin prognozuojamas. Tad pasiruoškite, kad jis suteiks netikėtų įvaizdžių.

Įvertinkite oro sąlygas ir kraštovaizdžio reljefą. Jei bus itin vėjuota, dūmas gan greitai išsisklaidys, o nuotraukose nesimatys efekto. O jei planuojate fotosesiją gamtoje, įvertinkite kokio efekto iš dūmo tikinės: maskuojamo ar pabrėžiamojo. Jei dūmas bus labai intensyvus, galite užgožti gamtos grožį.

Spalvoti dūmai labai šauniai atrodo vakaro saulės spinduliuose, kurie gali net kiek pakoreguoti spalvą: žalia gali tapti šiltesnė ir net panaši į salotinę, melsva gali tapti smaragdinė, raudona gali turėti panašumo į ryškiai oranžinę, o geltona įgauti sodrų ir ryškų atspalvį. Tad spalvos, kurios gali pasikeisti nuo vakaro saulės spindulių, įneš dar daugiau atspalviu Jūsų nuotraukas ir suteiks dar daugiau įdomių įvaizdžių.

Jei dūmus planuojate naudoti teminės fotosesijos metu – degimo ir dūmo skleidimo laikas itin svarbus. Tad patariame su fotografu aptarti kokias pozas rinksitės ir ką darysite. Pavyzdžiui, pirmiausia eisite, tada sustosite tam tikra poza, po to su savo partnere ar partneriu susikabinę už rankų šoksite į aukštį, o galiausiai pasibučiuosite. Tai itin svarbu aptarti dėl to, jog dūmas intensyviausias būna pirmosiomis degimo minutėmis, o vėliau jis blanksta ir sklaidosi.

Jei yra galimybė, fotosesijos metu būtų idealu, jei turėtumėte, kas padeda ir uždega gaminį. Taip sutaupysite itin brangų laiką ir išvengtumėte papildomos sportinės mankštos.

Svarbu atkreipti dėmesį, jog spalvotas dūmas gali turėti aitrų ir kiek nemalonų kvapą, tačiau jis nėra paveikus plaukams ir odai. Tačiau rekomenduojame nelaikyti dūmų nukreiptų į šviesius rūbus, nes dūmai gali palikti spalvotų žymių. Jei netyčia nusitepėte rankas (tai dažniausiai būna, jei netaisyklingai laikėte tūbelę, kol uždegate arba jau surenkant panaudotą gaminį), rekomenduojame su savimi turėti drėgnų servetėlių, kurios puikiai nuvalo spalvas nuo odos.

Gamintojai naudojimo instrukcijose griežtai draudžia laikyti dūmus rankose, nes dūmų tūbelė reakcijos metu gali labai įkaisti ir leisti žiežirbas, kurios gali nudeginti ir sugadinti rūbus. Jei vis dėlto norite laikyti dūmus rankose ir taip bandyti bent kiek suvaldyti dūmus, jog jie nuotraukose būtų tam tikroje vietoje, galite dūmų tūbelę pritvirtinti prie pagaliuko.

Idėjos kaip paslėpti spalvotų dūmų tūbelę:

  1. Papuoškite dūmų cilindrą spalvotu popieriumi ar kitomis dekoracijomis, jog galėtumėte dūmus paslėpti tarp dekoracijų.
  2. Pasigaminkite burtų lazdelę. Pritvirtinkite dūmų cilindrą prie lazdelės, galite ją papildomai papuošti, kad atrodytų gražiau.

Svarbu: sudegusios dūmų tūbelės gali būti labai karštos, tad luktelkite, kol jos atvės ir atsargiai surinkę išmeskite.

Kur galima įsigyti spalvotų dūmų?

Šį spalvinga gaminį galite įsigyti visose mūsų fizinėse „Švenčių šalies“ parduotuvėse arba elektroninėje parduotuvėje.

Elektroninėje „Švenčių šalies“ parduotuvėje galite rasti šių spalvotų dūmų:

Spalvotų dūmų rinkinys mėgstamas žmonių, kurie nori išbandyti kelias spalvas iškart. Dūmas gražus ir spalvingas. Kiekvienas dūmas dega apie 35 s.

Dūmas yra intensyvus, tačiau nėra itin tirštas. Jis puikiai tiks įvairioms teminėms fotosesijoms, o prasisklaidęs dūmas gali sukurti romantišką rūko įvaizdį. Dūmas dega apie 40 s.

Dūmas itin intensyvus ir tirštas. Šį gaminį galite naudoti kaip maskuojamąją priemonę, jei norite paslėpti kraštovaizdžio netobulumus. Dūmas dega apie 60 s.

Užsisakykite spalvotus dūmus internetu ir atsiimkite sau patogiausiu būdu, jog Jūsų renginys būtų pats įsimintiniausias.