Gintaro dulkės

4,9914,99

Gintaro dulkės gražiai dega ore ir aplink pasklinda išskirtinis gintaro kvapas. Sukurkite gražią ir išskirtinę ir net šiek tiek magišką ceremoniją gintaro dulkių pagalbą!

Pasirinktinai galite pirkti 200g./ 500g./1000g.

200 gramų dulkių užteks apie 10 žmonių;

500 gramų dulkių užteks apie 30 žmonių;

1000 gramų dulkių užteks apie 60 žmonių.

 

Aprašymas

Gintaro dulkės – magiškai Jūsų šventei

Gintaras – tai visų Baltijos šalių pasididžiavimas. Gintaro dulkės metamos į ugnį gražiai suliepsnoja ore ir aplink pasklinda išskirtinis gintaro kvapas, jos yra gaunamos apdirbant tikrą gintarą. Dažniausiai gintaro dulkės naudojamos kaip alternatyva fejerverkams, įvairiose šventėse, tokiose kaip: vestuvės, krikštynos, jubiliejiniai gimtadieniai,  joninės ar kaip papildoma pramoga. Pati ceremonija gali vykti įvairiai, tačiau viena iš pagrindinių idėjų tokia, kad žmogus sugalvoja norą, palinkėjimą jaunavedžiams, jubiliatui ar kitam žmogui ir meta dulkes į deganti laužą, kuris gražiai užsiliepsnoja.

Idėjos kaip gražiai pateikti gintaro dulkes svečiams

 1.  Kad gintaro dulkės atrodytų elegantiškai, o ir svečiams būtų patogu, patalpinkite dulkes į stiklinį ar keramikinį indą.
 2. Žinoma, gintaro dulkes visad galima mesti į ugnį ir tiesiog paėmus su ranka iš indo, tačiau po to ranka vis vien šiek tiek lieka aplipus su dulkėmis. Jog to išvengti rekomenduojame dulkes padalinti į vienkartinius indukus ar net vienkartines taureles. Juos galima gražiai išdėlioti ant padėklo ir tiesiog siūlyti svečiams pasiimti vienkartinę taurelę ir gintaro dulkes mesti iš jos į ugnį.
 3. Jei norite vengti plastikinių talpų, galite gintaro dulkes supilstyti į mažus stiklainiukus. Juos dekoruoti pagal Jūsų pasirinktą šventės tematiką. Papuošti stiklainiukai su gintaro dulkėmis iki ceremonijos gali pasitarnauti ir kaip dekoracija ar net vardo kortelės.

Naudojimas

Gintaro dulkių ceremoniją atlikite tik lauke. Prieš pradėdami ceremoniją pasirinkite atviresnę vietą, atokiau nuo užsidegti galinčių daiktų. Liepsnojančiu laužu pasirūpinkite dar iki gintaro dulkių ceremonijos. Patarimas, atkreipti dėmesį į vėją. Mesdami dulkes į laužą, atsistokite 1 – 1,5 metro atstumu nuo laužo, taip, kad vėjas pūstų Jums į nugarą. Metant dulkes elgtis atsargiai.

200 gramų dulkių užteks apie 10 žmonių;

500 gramų dulkių užteks apie 30 žmonių;

1000 gramų dulkių užteks apie 60 žmonių.

 

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

3 atsiliepimai apie Gintaro dulkės

 1. Odeta Dalgėdaitė (įsigijo produktą)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link | ltVilnius, Lithuania

  Viskas idealiai atlikta !😍 ir net buvo pradžiuginta, ačiū! 🙂

 2. Emilija (įsigijo produktą)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link | ltVilnius, Lithuania

  Užsakymas įvykdytas greitai, be jokių nesklandumų, kaina palyginti su kitais pardavėjais prieinamiausia.

 3. Linas

  Žiauriai smagus reikalas. Per mamos gimtadienį buvom nusipirkę, tai labai super.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *