ŪGIO MATUOKLĖS

Kurkite dar artimesnį ryšį su vaiku! Personalizuota, žaismingai dekoruota ūgio matuoklė vaikams tai įrankis įgyvendinant bendrą vaikystės projektą. 

Išlaisvinkite kūrybą patys arba visą darbą palikite mums!

 • Akcija! ugio matuokle vaikams balta (2)

  Ūgio matuoklė vaikams, balta

  31,99
 • Akcija! ugio matuokle vaikams rozine

  Ūgio matuoklė vaikams, rožinė

  31,99
 • Akcija! ugio matuokle vaikams melyna

  Ūgio matuoklė vaikams, mėlyna

  31,99
 • Akcija! ugio matuokle vaikams naturalaus medzio

  Ūgio matuoklė vaikams, natūralaus medžio spalvos

  19,99

Ūgio matuoklės vaikams ir visai šeimai – tai puikus būdas ne tik nuolatos sekti vaiko ūgį, bet ir pagyvinti kambario interjerą. Personalizuotos, smagiomis detalėmis dekoruotos matuoklės suteiks papildomo džiaugsmo vaikui, kuris galės sistemingai sekti augimo šuolius bėgant laikui.

ugio matuokle vaikams naturalaus medzio vaikas su tevais

Ūgio matuoklių vaikams pasirinkimas

Šias matuokles gaminame baltos, mėlynos, rožinėsnatūralaus medžio spalvų, todėl jos gali būti ne tik praktiška, bet ir stilistiškai deranti interjero detalė namuose.

Kaip atrodo mūsų ūgio matuoklės?

Pateikiama matuoklė vaikams gaminama iš skirtingų spalvų medienos plokščių. Matuoklių spalvos pasirenkamos pagal pirkėjo skonį, kad puikiai derėtų su kambario interjeru. Produkto išmatavimai: ilgis 129,5 cm, plotis 20 cm, medinės plokštės storis 3 cm.

Ūgio liniuotės matavimo ribos prasideda nuo 50 cm. ir baigiasi 160 cm, tad vaikai tikrai ne vienus metus galės džiaugtis savo personalizuotu ūgio matavimo įrankiu.

ugio matuokle vaikams balta matmenys

Matuoklė sukurta „puzlės” principu, kurią sudaro 5 atskiros dalys. Tad išsirinkus tinkamą vietą ūgio liniuotei pasinaudokite dar vienu žaismingu privalumu – tinkamų detalių sujungimu. Vaikams tai patiks!

ugio matuokle vaikams balta dalys

Planuojate išskirtinę, personalizuotą dovaną vaikui? Norite nustebinti ir išsiskirti? Dovanojant personalizuotą ūgio matuoklę nepamirškite prijungti ir skirtingų spalvų personalizuotų taupyklių vaikams, kurias  rasite mūsų parduotuvėje. Toks komplektas nustebins kiekvieną vaiką ir tėvelį!

Personalizuota taupyklė raidė

 

Kokiu būdu matuoklė prisitvirtina prie sienos?

Žaismingos, spalvotos matuoklės tvirtinamos prie sienos dvipuse lipnia juosta. Tokiu būdu visiškai užtikrinamas matuoklės stabilumas,  o Jums nereikės gręžti papildomu skylių sienoje. Sutaupysite laiko ir jėgų!

O svarbiausia – pagamintos ūgio liniuotės detalės atkeliaus pas Jus jau su užklijuotomis dvipusėmis juostomis ant kitos pusės. Nuplėškite apsauginę juostos plėvelę ir sudėliokite dėlionę!

ugio matuokle vaikams balta pritvirtinimas

Nepamirškite, kad norint stebėti visiškai tikslius vaiko ūgio rodmenis, matuoklę turite klijuoti atskaičiavus 50 cm. nuo žemės, kadangi toks yra matuoklės pradžios matmuo.

Ūgio matuoklės papuošimai

Personalizuota ūgio liniuotė dekoruojama pasirinktu vardu, pridedamos žaismingos matuoklę puošiančios detalės (debesėliai, oro balionai). Į rinkinį įeina strėlytės, simbolizuojančios vaiko metus (nuo 1 iki 12 metų).

ugio matuokles baltos dekoracijos

Tokiu būdu galima sekti vaiko ūgio pasistūmėjimą kiekvienais metais, priklijuojant strėlytę prie pasirinkto ūgio matmens. Vaikams tai bus įdomus nuotykis!

ugio matuokle vaikams balta strelytes

Matuoklės dekoravimas

Užsisakant personalizuotą ūgio matuoklę galite nuspręsti, ar norite:

 • jau sudekoruotos matuoklės (pagal mūsų dizainą priklijuotas vaiko vardas, papuošimai);
 • matuoklę dekoruoti savarankiškai (pristatysime vaiko vardo raides, nepriklijuotus papuošimus atskirame lininiame maišelyje ir matuoklės dizainą galėsite susidėlioti patys).

Savarankiškas matuoklės dekoravimas suteiks vaikui dar didesnį malonumą, puošiant savo personalizuotą ūgio matuoklę. Tokiu būdu sukuriamas dar stipresnis ryšys tarp daikto ir matuoklės, nes vaikas ją sukurs pasitelkdamas savo kūrybą ir fantaziją.

Dažnai ūgio liniuotė gali būti naudojama ir kaip vaiko lavinimo priemonė. Vaikams bus įdomu pamatuoti savo žaislinio triušiuko, lėlytės ūgį. Taip vaikas mokysis suprasti matuoklėje atvaizduojamus skaičius, simbolius, suprasti reikšmes.

ugio matuokle vaikams balta matuoja zaisliuka

Ūgio matuoklės pakuotė

Matuoklė sudėliojama „puzlės” principu (sudarytos iš 5 dalių), todėl siunčiant neužims daug vietos, bus kompaktiška. Matuoklės dalys pakuojamos į du atskirus lininius maišelius (viename maišelyje – ūgio liniuotės dėlionės dalys, kitame maišelyje – dekoracijos).

Ruošiant siuntą tokiu principu, siekiama išlaikyti patogų naudojimąsi produktu, nes visos detalės pirkėjui atsiunčiamos tvarkingai įpakuotos.

Mes norime, kad mūsų produktas, pasiekęs Jūsų rankas sužadintų pačias maloniausias emocijas. Jaukus, šiltas, apgalvotas produkto įpakavimas prie to tikrai prisideda!

Ūgio matuoklė – ne tik vaiko matavimui, bet ir įsimintinų potyrių kūrimui!

 • Tėvų saugumo jausmui: tėvai jaučiasi ramiau, žinodami, kad vaiko vystymasis yra normalus, vaikas auga nuosekliai. Todėl norint dar patogiau stebėti vaiko ūgį bėgant metams, prie matuoklės pridedamos strėlytės su skirtingais metų simboliais, kurie padės žymėti vaiko ūgį šiam augant;
 • Pasiekimo jausmas: visapusiška vaiko priežiūra tėvams simbolizuoja nuoseklų jo augimą, o vaikams – tai tikslas užaugti sveiku, dideliu ir stipriu!
 • Sentimentalumas: personalizuota matuoklė bus mielas prisiminimas iš vaikystės tiek tėvams, tiek pačiam vaikui. Vaikams bus malonu atsigręžti į vaikystės metus, prisiminti savo pokyčius, o tėvams – turėti vaizdinį savo atžalos vaikystės įrodymą, kuris padėtų prisiminti vaiko raidą su meile ir nostalgija;
 • Artimesnis vaikų ir tėvų ryšys: matuoklė suteiks progą tėvams ir vaikams kurti artimesnį ryšį. Pirmiausia, pradedant dekoruoti matuoklę, sprendžiant kiekvienos raidės, detalės vietą, išdėstymą – tokiu būdu tėvai ir vaikai bendraus, diskutuos, leis laiką kartu kuriant bendrą projektą. Tolimesnėje eigoje, tėvai stebės augantį vaiką, jo vystymąsi ir tai bus lyg bendra vaiko ir tėvų veikla!

Kurkite artimą ryšį su savo vaiku įsigydami mūsų baltos spalvos ūgio matuoklę!

Kaip išmatuoti tikslų vaiko ūgį?

 • Prieš matuojant ūgį su matuokle, vaikas privalo nusiauti batus, išsisegti plaukų papuošalus, išsileisti plaukus, nusiimti galvos apdangalus, nes tai gali trukdyti stebint tikslius ūgio rezultatus;
 • Ūgio liniuotę rekomenduojama klijuoti toje vietoje, kurioje grindų paviršius yra visiškai lygus (nėra kilimo ar pan.);
 • Matuojant vaiko ūgį šis turėtų stovėti taip, kad galva, pečiai, užpakalinė dalis, kulnai liestųsi į plokščią paviršių – sieną.

 

Mūsų ūgio matuoklės gaminamos su meile Lietuvoje, todėl garantuojame jums aukštą produkto kokybę ir kiekvieną išdirbtą detalę!

 

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.