Šeimos židiniai

Šeimos židiniai yra įdomi interjero detalė, kuri sukuria jaukumo ir harmonijos atmosferą. Šeimos židinių privalumai išryškėja svarbiose šeimos akimirkose, pavyzdžiui, vestuvėse. Vestuvėse šeimos židiniai tampa ypatingu akcentu, simbolizuojančiu naujojo gyvenimo pradžią. Jie suteikia vestuvių ceremonijai jaukumo, šilumos ir intymumo. Šeimos židinio ugnis švenčia naujai sudarytą šeimą, o tuo pačiu metu suvienija ir atkreipia dėmesį į artimuosius, draugus bei svečius, prisidėdama prie jų bendrystės ir laimingos akimirkos.

 

Šeimos židiniai
  • Rankų darbo šeimos židinys, su balandžiais, S dydis

    Rankų darbo šeimos židinys, su balandžiais, S dydis

    31,99

Vestuvinės žvakės

Tai nuostabi dekoracija Jūsų šventei, kuri suteiks jaukumo ir šilumos jausmą. Rankų darbo žvakės puikiai dėrės, kaip puošmena ant vestuvinio stalo, arba kaip dovana jauniesiems kartu su šeimos židiniu. 

Apvali vestuvinė žvakė 6cm
  • Vestuvinė žvakė, apvali

    Vestuvinė žvakė, apvali 8cm

    5,69
  • Vestuvinė žvakė 6cm diametro

    Vestuvinė žvakė, apvali 6cm

    2,99
  • Žvakė „Širdelė“ rankų darbo

    Rankų darbo žvakė „Širdelė“

    1,39

Vokų dėžutė vestuvėms yra ypatinga ir reikšminga detalė, kuri padeda sukurti jaukumą, romantiką ir išskirtinumą šventei. Ši dėžutė dažnai pasitelkiama įvairiems tikslams, kaip antai dėžutė vokeliams, dėžutė pinigams ir dėžutė palinkėjimams, praturtindama vestuvių ceremoniją.

  • Personalizuota vokų dėžutė

    Personalizuota vokų dėžutė

    31,99
  • Dėžutė vokams

    Personalizuota dėžutė vokams

    49,99
  • Vokų dėžutė „Šeimos bankas“_1

    Vokų dėžutė „Šeimos bankas“

    29,99
  • Dovanų dėžutė vokams

    Dovanų dėžutė vokams

    39,99
  • Dėžutė vokams 1vnt.

    Dėžutė vokams

    39,99

Žiedų dėžutė vestuvėms yra ypatingas ir simbolinis atributas, kuris atlieka svarbų vaidmenį vestuvių ceremonijoje. Ši dėžutė yra sukurtą išskirtinai tam, kad būtų saugomi ir pateikiami vestuvėms skirti žiedai. Ji ne tik puošia ceremonijos dekoraciją, bet taip pat turi gilias simbolines prasmę.

  • Dėžutė žiedams

    Dėžutė žiedams

    19,99
    Į krepšelį

 

Vestuvės yra ypatinga ir jaudinanti šventė, kuri jungia dviejų žmonių meilę ir jų įsipareigojimą praleisti likusį gyvenimą kartu. Ši iškilminga proga ne tik suteikia galimybę pasidalinti šventės džiaugsmu su artimaisiais, bet ir palaiko ir perima senas tradicijas, kurios teikia ypatingą prasmę ir reikšmę naujai susikūrusiai šeimai.

Vestuvių tradicijos ir papročiai skirtingose kultūrose gali skirtis. Jos gali apimti įvairius ritualus, apeigas ir papročius, kurie atspindi bendrą tikslą – sutvirtinti santuokos sąjungą ir pagerbti šeimų, draugų ir bendruomenės vaidmenį šioje ypatingoje gyvenimo stadijoje.

Vestuvių tradicijos taip pat gali apimti kultūrinius ar religinius elementus, atspindinčius poros tikėjimą ir vertybes. Tai gali būti religinės apeigos, specialūs drabužiai ar papuošalai, ritualai, kurie yra perduodami iš kartos į kartą ir padeda susieti jaunavedžius su jų praeitimi ir bendruoju paveldu.

Vestuvių tradicijos Lietuvoje

Kiekviena nuotaka, galvodama apie vestuves, dažniausiai pirmiausia svajoja apie puošnią baltą suknelę, su kuria ji išsiskirtų ir atrodytų pati gražiausia. Balta šio drabužio spalva vyrauja jau daugelį metų, tai skaistumo, tyrumo simbolis.

Lietuvoje viena iš pagrindinių tradicijų yra šeimos židinio įteikimas jauniesiems. Įteikdami savo vaikams šeimos židinį tėvai perduoda savo nuoširdžiausius linkėjimus ir viltis, kad jų naujai susikūrusi šeima bus darni, joje netrūks meilės ir nebus nepritekliaus. Tačiau populiariai manoma, kad židinio perdavimo metu tėvai perduoda ir savo šeimoje puoselėtas vertybes bei pasidalina savo laime. Jauniesiems, kurie paliko savo vaikystės namus bus labai gera, po sunkios dienos sugrįžus namo, įžiebti šeimos židinio ugnį ir prisiminti visus tėvų ištartus žodžius ir palinkėjimus. Jiems bus gera žinoti, kad dalelė tėvų yra čia, su jais, ir ji kuria jų namų jaukumą bei saugo juos nuo visų pasaulio negandų. Argi nebūtų smagu namuose turėti tokį gražų tėvų prisiminimą? Šeimos židiniai, kurie suteikia vestuvėse šilumos, artumo bei bendrystės jausmą ir palieka neišdildomą prisiminimą širdyse. Pasibaigus šventei jie tampa nepakartojama namų interjero detale.

Vestuvių ceremonijoje itin didelę reikšmę turi apsikeitimas žiedais. Tai neblėstančios meilės, laimės ir amžinos ištikimybės simbolis, pažadas vienas kitam būti kartu, simbolizuojantis jų meilės ir pasitikėjimo stiprumą, o žiedai tampa nuolatiniu priminimu apie šią ypatingą dieną ir jų bendrąją ateitį. Dėžutės žiedams puikus pasirinkimas kaip gražiai ir skoningai pateikti juos jaunavedžiams per šią ceremoniją.

Jau po jungtuvių yra tradicija jaunuosius apibarstyti ryžiais, kurie simbolizuoja vaisingumą. Tačiau jie yra kieti, gali jauniesiems sukelti nepatogumų. Tad dabar vis dažniau juos pakeičia konfeti, spalvoti popierėliai, arba rožių žiedlapiai.

Visa ši tradicijų gausa ir vestuvių reikšmė padaro šią šventę ypatingą ir neatsiejamą. Vestuvės yra daug daugiau nei tik vieną dieną trunkanti šventė – jos yra šeimos šventė, kuri suteikia galimybę sukurti atsiminimus bei suburti visą šeimą.