fbpx

Privatumo politika

UŽDAROSIOS AKCINĖS BENDROVĖS „ŠVENČIŲ ŠALIS“ PRIVATUMO POLITIKA, PIRKĖJŲ DUOMENŲ APSAUGOS TAISYKLĖS

Šioje privatumo politikoje pateikiama informacija apie tai kaip renkame, naudojame, saugome ir tvarkome Jūsų asmens duomenis, todėl atidžiai perskaitykite šią Privatumo politiką prieš pradedant naudotis svetainės https://svenciusalis.lt/ paslaugomis. Registruodamiesi ar kitaip naudodamiesi  interneto svetaine  https://svenciusalis.lt/ turite patvirtinti, kad perskaitėte ir supratote šią Privatumo politiką.
Jeigu Jūs nesutinkate su šia Privatumo politika rekomenduojame nesinaudoti https://svenciusalis.lt/ interneto svetaine.

Tinklalapis priklauso ir jį administruoja:
UAB “Švenčių šalis”
Įmonės kodas: 302863880
PVM mokėtojo kodas: LT100007353516
Vadovas: Tomas Galdikas
Adresas: Sūrupio 5, Miliai, LT-89237 Mažeikių r.
Telefonas: +370 611 42152
El. paštas: info@svenciusalis.lt

Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome

Jūsų vardas, pavardė, mokėtojo adresas, pristatymo adresas ir kontaktiniai duomenys (elektroninio pašto adresas, telefono numeris, Facebook paskyra)Šiuos duomenis naudosime siekdami įvykdyti Jūsų užsakymą, pristatydami Jūsų įsigytas prekes Jūsų nurodytu mokėtojo ir (arba) pristatymo adresu, paruošdami užsakymą atsiėmimui prekių išdavimo vietoje ir išrašydami sąskaitą faktūrą. Šiuos duomenis, taip pat naudojame, siekdami Jus identifikuoti, kai pateikiate užsakymą telefonu.

Jūsų mokėjimo informacija: Šią informacija naudojame priimdami ir gražindami pinigus, ir dėl sukčiavimo prevencijos ir nustatymo.

Jūsų bendravimo su mumis istoriją telefonu, el. paštu ar kitomis ryšio priemonėmis:  šią informaciją naudojame teikdami paslaugas ir pagalbą, siekdami užtikrinti vienodą ir geros kokybės aptarnavimą, bei saugoti mūsų interesus.

Pirkimo ir pirkimo veiksmų istoriją: šią informaciją naudojame parduodami Jums prekes, teikdami paslaugas ir pagalbą, taip pat tvarkydami pinigų gražinimo klausimus. 

Pirkimo metu, paprašysime pateikti informaciją, įskaitant Jūsų vardą ir pavardę, pristatymo adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, atsiskaitymo informaciją. Jei sukursite paskyrą, mes išsaugosime Jūsų vardą ir pavardę, adresą, telefoną ir el. pašto adresą, kurie bus naudojamas būsimiems užsakymams užpildyti.

Įprastai, informacija apie jus kaupiame tol, kol mums reikia tokiems tikslams dėl kurios mes ją renkame ir naudojame, ir iki tol kol esame teisiškai įpareigoti ją saugoti. Pvz., prekių užsakymų informaciją saugome 2 metus mokesčių ir apskaitos tikslais. Ši informacija apima Jūsų vardą ir pavardę, el. pašto adresą, telefoną ir atsiskaitymo bei pristatymo adresus.

Taip pat kaupsime komentarus ar apžvalgas, jei nuspręsite juos palikti.

Mokėjimai

Mokėjimus priimame per „Paysera“, ir bankinio pavedimo būdu. Apdorojant mokėjimus, kai kurie jūsų duomenys bus perduoti „Paysera“ įskaitant informaciją, reikalingą mokėjimui apdoroti ar palaikyti, pvz., Bendrą pirkimo sumą ir atsiskaitymo informaciją.

Norėdami gauti daugiau informacijos, skaitykite „Paysera“ privatumo politiką.

Kontaktų formos

Norėdami atsakyti į lankytojo paliktą užklausą puslapyje https://svenciusalis.lt/kontaktai/ užpildytoje kontaktų formoje, rankame šiuos lankytojo duomenis: el. paštas.

Komentarai

Renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų.

Iš Jūsų el.pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash) ir pateiktas Gravatar paslaugos teikėjui, norint patikrinti, ar Jūs naudojatės šia paslauga. Gravatar privatumo politika pateikiama čia: https://automattic.com/privacy/. Patvirtinus Jūsų komentarą, Jūsų profilio nuotrauka yra matoma viešai šalia Jūsų komentaro.

Slapukai (cookies)

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant atitinkamoje interneto svetainėje. Slapukai padeda mums atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų interneto svetainės funkcionalumą bei palengvinti naudojimąsi ja. Svetainėje svenciusalis.lt taip pat naudojami trečiosios šalies slapukai. Šie slapukai naudojami kurti kiekvieno lankytojo naršymo istoriją tam, kad galėtume Jums parodyti būtent Jums skirtą reklamą ir užtikrinti geriausią patirtį naršant mūsų interneto svetainėje. Jei Jūsų naršyklė leidžia įrašyti trečiųjų šalių slapukus, mūsų pasirinktas partneris turi galimybę įrašyti savo slapukus į Jūsų naršyklę.
Plačiau apie slapukus bei jų naudojimą skaitykite svenciusalis.lt slapukų naudojimo informacija.

Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys

Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas.

Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie Jus, naudoti slapukus (cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti Jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant ir tuos atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie minėtų tinklalapių.

Statistika

Savo svetainės našumui įvertinti naudojame „Google Analytics“ (žr. „Google Analytics“ paslaugų teikimo sąlygas).s

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

UAB „Švenčių šalis“ darbuotojai, prižiūrintys el. parduotuvės veikimą ir turinį turi prieigą prie jūsų pateiktos informacijos. Pavyzdžiui, el. parduotuvės administratoriai gali pasiekti užsisakymo informaciją t.y. kokios prekės buvo nupirktos, kada buvo nupirkta ir kur ji turėtų būti išsiųsta (informacija apie klientą, pavyzdžiui: vardas ir pavardė, el. pašto adresas ir atsiskaitymo bei pristatymo informacija). Mūsų komandos nariai turi prieigą prie šios informacijos, kad padėtų įvykdyti užsakymus, apdoroti lėšų grąžinimą ir padėti pirkėjams.

Siekdami pateikti Jūsų prašomas prekes ir suteikti paslaugas, mes galime perduoti Jūsų asmens duomenis trečiosiomis šalimis. Perduodame tik tokius Jūsų asmens duomenis, kurie yra būti siekiant tinkamai įvykdyti Jūsų užsakymą.
Jūsų asmens duomenys, būtinus pardavimo įvykdymui, perduodame paslaugų teikėjams, tokiems kaip pristatymo įmonės, teikiančios paslaugas pardavėjui. Dėl prekių pristatymo esame pasirašę sutartis su siuntų pristatymo ir logistikos įmone UAB “DPD Lietuva”. Norėdami gauti daugiau informacijos skaitykite “DPD Lietuva” privatumo politika.

Teisinio proceso atveju jūsų asmens duomenys gali būti perduoti valstybės institucijoms Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka.  Taip pat galime atskleisti jūsų informaciją kitoms šalims, kai esame įsitikinę, kad yra būtina atsakyti į teisėtus vyriausybės institucijų reikalavimus ar teisinių procesų atvejais (kaip antai teismo įsakymas, kratos orderis ar šaukimas į teismą).

Jokiais atvejais Jūsų duomenų neparduodame.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Užsakymų informaciją saugojame 2 (dvejus) metus, mokesčių ir apskaitos tikslais.

Išrašydami sąskaitą faktūrą, informacija saugome ne trumpiau kaip 10 (dešimt) metų.

Komunikacijos su Jumis duomenis saugome ne ilgiau kaip 2 (dvejus) metus nuo komunikacijos pabaigos.

Statistinė Google Analytics įrankiais ir kitų slapukų pagalba surinkta informacija paprastai naudojama iki 3 (trijų) metų.
Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo. Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Duomenis, kurių tvarkymui būtinas Jūsų sutikimas arba gali būti pareikštas nesutikimas, sunaikiname automatiškai po Jūsų sutikimo atšaukimo (nesutikimo pareiškimo).

Kur mes siunčiame Jūsų duomenis

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Kaip mes saugome Jūsų duomenis

Mes imamės tinkamų techninių ir organizacinių priemonių (duomenų šifravimas, saugumo priemonės apsaugančios nuo neleistino prisijungimo prie šios interneto svetainės (pvz.: dviejų veiksnių identifikavimas), kad užtikrintume visų duomenų apsaugą nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, atsitiktinio praradimo, pakeitimo, atskleidimo ir kitų neleistinų tvarkymo formų.

Naudojame šias duomenų apsaugos procedūras: duomenų šifravimas, saugumo priemonės apsaugančios nuo neleistino prisijungimo prie interneto svetainės, personalo mokymas duomenų apsaugos srityje.

Jūsų teisės

Jei norėtumėte sužinoti, kokius duomenis esame apie Jus surinkę, galite kreiptis į mus šiuo el. paštu: info@svenciusalis.lt . Šiuo adresu taip pat galite kreiptis prašydami duomenis ištaisyti, ištrinti, apriboti duomenų tvarkymą, atšaukti duotus sutikimus, nesutikti su duomenų tvarkymu remiantis mūsų teisėtu interesu, nesutikti su duomenų tvarkymu tiesioginės rinkodaros tikslais, jei taikoma, įgyvendinti teisę į duomenų perkėlimą.

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, kada nors rašėte čia komentarą, arba užpildėte kontaktų formą galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Privatumo politikos pakeitimai

Kad tinkamai aprašytume kaip tvarkome Jūsų asmens duomenis, periodiškai galime keisti šią Privatumo politiką. Atlikę reikšmingų pakeitimų, apie tai pranešime interneto svetainėje arba kitomis atitinkamomis susisiekimo priemonėmis, pavyzdžiui, elektroniniu paštu, kad Jūs galėtumėte peržiūrėti šiuos pakeitimus prieš toliau naudodamiesi mūsų interneto svetaine.

Kontaktinė informacija

UAB “Švenčių šalis”
Įmonės kodas: 302863880
PVM mokėtojo kodas: LT100007353516
Vadovas: Tomas Galdikas
Adresas: Sūrupio 5, Miliai, LT-89237 Mažeikių r.
Telefonas: +370 611 42152
El. paštas: info@svenciusalis.lt

Atnaujinta 2020.06.16