Kojinės

Kokybiškos medvilninės kojines pagamintos Lietuvoje. Jos gali tapti originalia dovana bet kokiai progai!

Vienspalvės kojinės

Įveskite norimą tekstą, pridėkite pasirinktą paveikslėlį ir štai: Jūsų asmeninės kojinės! 

Tai gali būti puikus sprendimas, kai ieškote originalios dovanos arba norite išskirtinių kojinių. 

Previous slide
Next slide

Kojinės – ne tik aprangos detalė, bet ir stiliaus akcentas

Kojinės – neatsiejama aprangos detalė. Jos gali ne tik būti patogios ir šiltos kojinės, bet ir stilingos, sukuriančios išskirtinį stilių, gražios bei šmaikščios. Jog kojinės tarnautų Jums ilgai – svarbu išsirinkti kokybiškas ir patinkančias.

Itin svarbu – komfortiškas kojinių dydis

Kojinės skirtos, kad batai nenutrintų kojų. Tad itin svarbu tinkamas kojinių dydis. Kojinės turi priglusti, nesiraukšlėti ir nesmukti. Jei kojinės bus per didelės, galite sulaukti diskomforto ilgesniuose pasivaikščiojimuose. 

Sudėtis – itin svarbus kokybės aspektas

„Švenčių šalies“ siūlomos kojinės pagamintos iš kokybiškų medžiagų: 85 % medvilnės, 12 % poliamido, 3 % elastano. Audinys minkštas ir laidus orui, tad sudėtyje esantis didelis medvilnės kiekis užtikrins komfortišką kojinių nešiojimą. Sudėtyje esantis poliamidas kojinėms suteikia tvirtumo ir neleidžia itin greit susidėvėti kojinėms ir prailgina kojinių dėvėjimo laiką. O elastanas užtikrina, jog kojinės puikiai priglus prie Jūsų pėdos.

Kaip žinoti, kurios kojinės moterims, o kurios kojinės vyrams?

Vyriškos kojinės ir moteriškos kojinės išsiskiria šmaikščiais ir išskirtiniais užrašais. Taip pat turime ir kojinių su universaliais užrašais bei paveikslėliais, tad galima jų neskirstyti pagal lytį. Kojinės yra subtilių, praktiškų ir ryškių, akį traukiančių spalvų. Pastaruoju laiku itin madinga rinktis ryškiaspalves kojines, kurios padeda išsiskirti ir pabrėžti savo įvaizdį. Pavyzdžiui ryškios kojinės vyrams su paveikslėliais ar išskirtiniu užrašu puikiai atrodys prie klasikinio įvaizdžio, o mielos kojinaitės moterims su užrašais ar žaviais paveiksliukais gali papildyti laisvalaikio stilių. O jei esate santūresnio įvaizdžio atstovė (-as), galite rinktis vienspalves kojinaites. Tad lieka tik išsirinkti labiausiai patinkančias kojines.

Išsirinkite Jums gražiausias kojines ir sukurkite įvaizdį, kurio pagalba suteiksite sau pasitikėjimo savimi. Lieka tik išsirinkti ir papildyti savo kojinių kolekciją, kad visada turėtumėte, kuom papildyti savo įvaizdį!