Pirties kepurės

Natūralaus ir tankaus veltinio pirties kepurės ne tik stilingas, bet ir naudingas pirties aksesuaras besimėgaujant pirties malonumais. Natūralus veltinis apsaugo galvos odą ir plaukus nuo išsausėjimo, o galvą nuo perkaitimo. Kepurė iš vilnos yra svarbi detalė bet kuriam pirties mėgėjui. Rekomenduojame kiekvieną kartą, kai einate į pirtį, mūvėti vilnos kepurę ir taip apsisaugoti nuo perkaitimo ir nepageidaujamo temperatūros poveikio! 

Tai praktiška, akį patraukianti dovana artimiesiems arba aistringiems pirties mėgėjams! Žinoma, galite įsigyti sau ir mėgautis saugia pirtimi!

Previous slide
Next slide

Žaismingos pirties kepurės vaikams

Linksmos ir žaismingos pirties kepurės vaikams leis saugiai mėgautis pirties malonumais. Išraiškingas kepurių dizainas patrauks vaikų akį ir net leis įsikūnyti į linksmo gyvūno personažą. 

vaikiškos pirties kepurės

Pirties malonumai

Pirtimi mėgaujamasi jau nuo seno. Kai kuriuose šaltiniuose teigiama, kad pirties atsiradimas laikomas akmens amžius, kai ant karštų akmenų užpylus vandens, pasklisdavo garai. Laikui bėgant skirtinguose kraštuose formavosi skirtingi pirties papročiai. Šių procedūrų metu kūnas šildomas įvairiausiais būdais: karštu oru, vandeniu, garais, net infraraudonaisiais spinduliais. Pirties procedūros, ne tik leidžia atsipalaiduoti, nuraminti mintis po sunkios dienos ar savaitės, bet ir skatina bendruomeniškumo jausmą, gerinamas mikroklimatas ar net mažinama socialinė atskirtis. Maloniai praleisti laiką pirtyje nereikia ypatingos progos, svarbu ja mėgautis atsakingai. Einant į pirtį rekomenduojame dėvėti pirties kepurę, kuri apsaugos Jus nuo perkaitimo.