Personalizuota dėžutė dantukams

7,99

Padovanokite savo vaikui ne tik funkcionalią danukų dėžutę, bet ir pasakišką ryto ritualą su mūsų personalizuota dantukų dėžute su užrašu „Dantukų fėja, prašau, sustok čia”.

  • Ilgis: 25 cm
  • Plotis: 9,5 cm

Gamybos laikas: iki 5 d.d.

Aprašymas

Personalizuota dėžutė dantukams su užrašu „Dantukų Fėja, prašau, sustok čia” ir norimu vaiko vardu

Stilingas ir praktiškas dovanos pasirinkimas

Suteikite vaikui džiaugsmą bei stebuklą su mūsų unikalia personalizuota dantukų dėžute su užrašu „Dantukų fėja, prašau, sustok čia”. Ši dėžutė ne tik padės saugiai laikyti ir saugoti dantukus, bet ir suteiks galimybę patirti stebuklingus momentus, kuomet naktį vaikas miegos, dantukų fėja paslaptingai paims dantukus iš šios dėžutės ir vietoj jų paliks pinigėlį ar kitas smulkias dovanėles! O, kokia laimė ir šypsenos bus iš pačio ryto!

Dėžutės matmenys:

  • Ilgis: 25 cm
  • Plotis: 9,5 cm

Dantukų dėžutė – pakaba

Stebuklingas momentas atsikėlus ryte

Mūsų dantukų dėžutė yra daugiafunkcinė ir gali būti kabinama ant įvairių durų rankenų, komodos rankenų, sienos ir kt. Tokiu būdu ji ne tik tvarkingai saugos Jūsų vaikučio dantukus, bet ir taps stilingu interjero akcentu. Įdėkite kiekvieną prarastą dantuką į dėžutę ir laukite kartu su vaiku ryto staigmenų – dantukų fėjos ateina atnešdamos ne tik paslaptingas dovanėles, bet ir pinigėlius!

Personalizuota dėžutė dantukams

Vaiko vardas ant dantukų dėžutės

Dėžutę galima personalizuoti – mes išgraviruosime Jūsų vaiko vardą ant dėžutės. Taip ji taps asmeniškesnė ir užtikrins, kad jūsų vaikas visada atpažins savo dantukų fėjos dėžutę.

Personalizuota dantukų pakaba

Jaukus užrašas

Dantukų dėžutės viršuje išgraviruojame jaukų užrašą: „Dantukų fėja, prašau, sustok čia”. Tai prisidės prie pasakiškos atmosferos ir skatins Jūsų vaiką laukti ryto su džiugesiu ir nuotaikinga šypsenėle veide.

Dantukų fėja, prašau, sustok čia

 

Padovanokite savo vaikui ne tik funkcionalią dėžutę, bet ir pasakišką ryto ritualą su mūsų personalizuota dantukų dėžute su užrašu „Dantukų fėja, prašau, sustok čia”. Užsakykite dabar ir sukurkite pasakišką nuotaiką iš pat ryto!

Dėžutė dantukų fėjai

 

PASTABA: prekės spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Personalizuota dėžutė dantukams”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *