-23%

Bengališkos ugnelės 70cm

1,99

Sidabrinės spalvos bengališkos ugnelės, gali tapti nuostabiu Jūsų šventės vidurnakčio akcentu!

Ilgis: 70 cm
Kiekis: 5 vnt.
Kategorija: F2
Trukmė: 130 s

Prieinamumas: Turime

Bengališkos ugnelės 70cm – prabangi šventės puošmena

Bengališkos ugnelės 70cm graži ir elegantiška šventės puošmena. Jos itin nuostabiai atrodo nuotraukose ir įtraukia visus šventės dalyvius. Tai puikus pasirinkimas įvairiose šventėse: vestuvėse, gimtadieniuose, naujametiniuose ir teminiuose vakarėliuose ir pan. Švelnios ir šiltos spalvos ugnelės yra draugiškos gyvūnams. Jos gan tylios, tad negąsdins Jūsų augintinių. Tai puikus pasirinkimas, jei norite gražaus vakaro akcento.

Naudojimas

F2 kategorijos bengališkos ugnelės 70 cm naudojamos tik lauke. Vienu metu naudokite tik vieną ugnelę. Liepsną įstatykite vertikaliai į gruntą ar smėlį, nelaikykite rankoje. Užtikrinkite, kad gaminys nenuvirstų. Uždekite ugnelės galą ir atsitraukti ne mažiau nei 1 metro atstumu. Neįkvėpkite dūmų. Nenaudokite gaminio šalia greitai užsidegančių daiktų. Panaudojus gaminį karštą lazdelę įmerkite į vandenį.

Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bengališkos ugnelės 70cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top