-23%

Spalvoti dūmai geltoni

3,39

Unikalumo ir išskirtinumo Jūsų šventei suteiks, geltonos spalvos dūmai!

Kaina nurodyta už vienetą.

Kategorija – T1

Trukmė – 60 sekundžių

Prieinamumas: Turime

Spalvoti dūmai geltoni – puikus pasirinkimas Jūsų šventėms

Pagaliau nebereiks visų įnirtingai kviesti, jog nusifotografuotų bendroje nuotraukoje!

Spalvoti dūmai geltoni – tai ryškus geltonas ir intensyvus dūmas, kuris atrodo itin įspūdingai. Spalvoti dūmai geltoni fotosesijoms suteiks žaismingumą, ir netikėtus atradimus, kurie džiugins visų akis. Galite panaudoti kelių spalvų spalvotus dūmus ir taip sukurti dar įdomesnių efektų ir reginių.

Šie spalvoti dūmai yra gana tiršti, tad jie gali sukurti ne tik įspūdingų vaizdų, bet ir kaip šydas paslėpti lauke esančias erdves, kurių norėtumėte vengti.

Naudojimas

T1 kategorijos spalvoti dūmai geltoni naudojami tik lauke. Minimalus saugus atstumas – 2 metrai. Uždegiklio degimo laikas  3 – 8 sekundės. Spalvotų dūmų užtaisai negali stovėti šalia greitai užsidegančių daiktų. Spalvotus dūmus padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Spalvoti dūmai geltoni turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš dūmų nebūtų jokių Jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir atsitraukti 2 metrus.

Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus gaminiui prie jo prieiti galima ne anksčiau kaip po 15 minučių. Nesuveikusį gaminį įmerkite į indą su vandeniu 24 valandoms. Laikyti sausoje, kambario temperatūros vietoje. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Spalvoti dūmai geltoni”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top