Akcija!

Laikomi rankoje rožiniai spalvoti dūmai TF23

3,49

Rankoje laikomi rožiniai spalvoti dūmai sukurs nepakartojamą, nepamirštamą emociją. Pagyvinkite savo šventės nuotraukas įspūdinga spalvų gama!

Kategorija: T1;
Trukmė: 90 s;
Kalibras: 30 mm;
Išmatavimai: 250×35 mm;
NEC (parako kiekis): 35 g.

 

Kategorija

Aprašymas

Laikomi rankoje rožiniai spalvoti dūmai

Spalvos, žaismingumas, išskirtinumas, maištas – visi šie žodžiai apibūdina mūsų rankoje laikomus spalvotus dūmus. Tai ne tik įvairių spalvų gama tvyranti ore, bet ir nepakartojama emocija, kurią sukuria magiškas spalvų žaismas! Jei dar nenusprendėte, kaip pagyvinti savo šventę, siūlome Jums pasižvalgyti mūsų rankoje laikomų spalvotų dūmų asortimente, kuriame galite įsigyti šias spalvas: rožinė, oranžinė, balta, geltona, žalia, mėlyna, raudona.

Laikomi rankoje rožiniai spalvoti dūmai – kas tai?

Rožiniai rankoje laikomi spalvoti dūmai – tai puikus būdas suteikti savo šventei nepakartojamo žavesio, spalvų žaismingumo, išskirtinumo. Rožinės spalvos ryškus, intensyvus dūmas visiškai užpildo aplinką rausva spalva, o asmuo, laikantis rankoje šį dūmą, paskęsta stebuklingame rožiniame pasaulyje!

rankoje laikomi roziniai dūmai tf1 (1)

Ar bent įsivaizduojate, kaip įspūdingai šie dūmai atrodo nuotraukose? Fotosesijos metu panaudojant rožinį dūmą Jūsų nuotrauka įgaus nepakartojamo žavesio. Nuotraukose žaidžianti spalva, skirtingas spalvos intensyvumo pasiskirstymas, Jūsų emocija dūmui pasklidus ore – sukurs fantastiškas nuotraukas!

rankoje laikomi roziniai dumai nuotraukose

Galbūt norite dar įspūdingesnių nuotraukų? Siūlome įsigyti ne vieną, o kelias skirtingas rankoje laikomų dūmų spalvas. Jūsų fotosesija taps nepamirštama!

Taip pat mūsų asortimente gausu spalvotų dūmų, kurie nėra laikomi rankoje, o padedami šalia norimo nuspalvinti fono. Mes visada pasiūlome alternatyvų! Tad galite nuspręsti, koks dūmų panaudojimas Jūsų nuotraukose atrodys įdomiau.

Siūlome pasižvalgyti mūsų spalvotų dūmų kategorijoje ir išsirinkti sau tinkamiausią variantą!

Kaip naudojami laikomi rankoje spalvoti dūmai?

T1 kategorijos dūmus galima naudoti tik lauke. Minimalus saugus atstumas – 0,5 m. Gaminį laikyti už apatinės dalies žemiau nurodytų rodyklių ant pakuotės. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš gaminio nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį. Uždegiklio degimo laikas  – 3-8 sekundės.

Laikykite gaminį ištiestos rankos atstumu ir nukreipkite jį  toliau nuo savo kūno, kitų žmonių ir degių medžiagų. Gaminį nukreipkite vėjo pūtimo kryptimi. Nesisukite prieš vėją. Neįkvėpkite dūmų.

Draudžiama uždegus uždegimo virvutę pasilenkti virš gaminio, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, naudoti pažeistus gaminius, nesilaikyti instrukcijų. Nesuveikusį gaminį įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Laikyti sausoje, kambario temperatūros vietoje.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims, jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: prekės spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

 

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.