Akcija!

Fejerverkas „Orbiter 02“ TB181

45,99

Turime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 16 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF2
Šūvių skaičius100
Kalibras (mm)20
Trukmė (s)52
Matmenys (mm)125/235/235
NEC (g)486
Svoris (kg)4

Aprašymas

Fejerverkas „Orbiter 02“

„Orbiter 02“ – tai tarsi žvilgsnis į tolimas orbitas ir neatrastas jų spalvas.

Fejerverkas pradedamas sodriais raudonais ir mėlynais pliūpsniais, kurie panašūs į kosmoso tolyje esančias planetas ir žvaigždes. Šį nuostabų reginį pakeičia purpurinės ir žalios šūviai, balti ir itin žėrintys spragsintys šūviai bei raudoni su žaliais akcentais fejerverkai. Intensyviai vienas kitą pakeisdami jie sukuria greito skrydžio kosmoso kelionės metu įspūdį. Fejerverkas užbaigiamas dideliais ir plačiais, aukso spalvos šūviais.

Naudojimas

F2 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš gaminio nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėti ant lygaus horizontalaus paviršiaus ne arčiau kaip 20 metrų nuo žmonių, medžių, pastatų, laidų, automobilių, greitai užsidegančių medžiagų ir pan. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš fejerverko nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 8 metrų atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus fejerverkui prie jos prieiti galima ne anksčiau kaip po 15 min. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.