Akcija!

Fejerverkai „Fighter Black“ TB193

39,99

Turime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 16 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF2
Šūvių skaičius36
Kalibras (mm)25
Trukmė (s)30
Matmenys (mm)225/180/180
NEC (g)496.8
Svoris (kg)3.5

Aprašymas

Fejerverkai „Fighter Black“

„Fighter Black“ – intensyvus, ryškus ir stiprus fejerverkas, kuris sukuria tikrą pasirodymą danguje tarsi kovotojas ringe.

Fejerverkas pradedamas tvirtais, užtikrintais, sidabrinės spalvos šūviais. Jie tarsi žengiantis kovotojas link ringo, puikiai pradeda šio vakaro pasirodymą danguje. Juos tęsia platūs, dideli ir itin spalvingi pliūpsniai danguje. Tai pačio pasirodymo grožis, kuris pritrauks Jūsų dėmesį ir nepaleis: žalia, raudona, mėlyna, kokoso baltumas, purpurinė. Vieną kitą keičiančios spalvos sukuria pačios kovos įspūdį, kuri žavi savo intensyvumu. Fejerverkas užbaigiamas įspūdingais, auksiniais keliais šūviais, kurie kaip pergalė nuspalvina dangų.

Naudojimas

F2 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėti ant lygaus horizontalaus paviršiaus ne arčiau kaip 20 metrų nuo žmonių, medžių, pastatų, laidų, automobilių, greitai užsidegančių medžiagų ir pan. Fejerverkai 36 šūvių „Fighter Black“ TB193 turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš fejerverko nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 8 metrų atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus fejerverkui prie jos prieiti galima ne anksčiau kaip po 15min. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai „Fighter Black“ TB193”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *