Bengališkos ugnelės 90cm

(1 pirkėjo atsiliepimas)

2,49

Sidabrinės spalvos bengališkos ugnelės, gali tapti nuostabiu Jūsų šventės vidurnakčio akcentu!

Ilgis: 90 cm
Kiekis: 3 vnt
Kategorija: F2

Bengališkų ugnelių pakuotės dizainas parenkamas atsitiktinai. 

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Turime

Aprašymas

Bengališkos ugnelės 90cm – prabangi šventės puošmena

Bengališkos ugnelės 90cm graži ir elegantiška šventės puošmena. Jos itin nuostabiai atrodo nuotraukose ir įtraukia visus šventės dalyvius. Tai puikus pasirinkimas įvairiose šventėse: vestuvėse, gimtadieniuose, naujametiniuose ir teminiuose vakarėliuose ir pan. Švelnios ir šiltos spalvos ugnelės yra draugiškos gyvūnams. Jos gan tylios, tad negąsdins Jūsų augintinių. Tai puikus pasirinkimas, jei norite gražaus vakaro akcento.

Naudojimas

F2 kategorijos bengališkos ugnelės 90 cm naudojamos tik lauke. Vienu metu naudokite tik vieną ugnelę. Liepsną įstatykite vertikaliai į gruntą ar smėlį, nelaikykite rankoje. Užtikrinkite, kad gaminys nenuvirstų. Uždekite ugnelės galą ir atsitraukti ne mažiau nei 1 metro atstumu. Neįkvėpkite dūmų. Nenaudokite gaminio šalia greitai užsidegančių daiktų. Panaudojus gaminį karštą lazdelę įmerkite į vandenį.

Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

1 atsiliepimas apie Bengališkos ugnelės 90cm

  1. Justina

    Labai gražios bengališkos ugnelės!

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.