Akcija!

Fejerverkai 19 šūvių „Fire Factory“ TB93

84,99

Turime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 18 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF3
Šūvių skaičius19
Kalibras (mm)46
Trukmė (s)33
Matmenys (mm)31/52/32
NEC (g)613.7
Svoris (kg)6.4

 

Aprašymas

Fejerverkai „Fire Factory“

„Fire Factory“ – tai tikras šviesų ir ugnies pasirodymas danguje. Ryškios spalvos ir spragsinčios fejerverkų uodegos sukurs nuostabų pasirodymą tik Jums ir Jūsų artimiesiems.

Pasirodymas danguje pradedamas ryškiais raudonais šūviais į dangų tarsi patrankų salvėmis Jūsų šventei pagerbti. Juos papildo baltos ir itin žėrinčios dangaus fone fejerverkų uodegos. Jos atrodo tarsi dar vienas fejerverkas, kuris sukuria įspūdingą vaizdo išpildymą. Viso šio pasirodymo metu Jus džiugins ryškūs raudoni ir prabangūs auksiniai šūviai. Fejerverkas užbaigiamas intensyviu sidabriniu pliūpsniu, kuris tarsi smulkus lietutis viską gražiai išpildo.

Naudojimas

F3 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Fejerverkai 19 šūvių „Fire Factory“ TB93 turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Fejerverkų baterija turi dvi dagtis. Pasirinkite pirmąjį dagtį ir nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Jeigu baterija po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24val. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai 19 šūvių „Fire Factory“ TB93”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *