Akcija!

Fejerverkai „Starlight Bouquet“ TB145

25,99

Turime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 16 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF2
Šūvių skaičius25
Kalibras (mm)25
Trukmė (s)31
Matmenys (mm)150/150/175
NEC (g)375
Svoris (kg)1.94

Aprašymas

Fejerverkai „Starlight Bouquet“

Tai pasiūlymas tikriems romantikams ir romantikėms. Padovanokite savo antrajai pusei ne gėlių puokštę, o tarsi tikrų žvaigždžių šviesų puokštę danguje.

„Starlight Bouquet“ fejerverkas pradedamas plačiais, itin blizgančiais šūviais, kurių grožis sužavi nuo pat pirmų sekundžių. Pasirodantys balti pliūpsniai su ryškiomis raudonomis uodegomis pabrėžia šio fejerverko romantiškumą. Mėlyni šūviai su citrinos žalumo uodegomis ir kitos ryškios fejerverko spalvos įneša intensyvumo. O pasirodantis smulkus ir itin spragsintis šūvis sukuria mirgančių danguje žvaigždžių iliuziją. Fejerverkas užbaigiamas keliais šūviais vienu metu, kurie tik dar labiau pabrėžia itin gražaus fejerverko pasirodymą danguje.

Naudojimas

F2 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėti ant lygaus horizontalaus paviršiaus ne arčiau kaip 20 metrų nuo žmonių, medžių, pastatų, laidų, automobilių, greitai užsidegančių medžiagų ir pan. Fejerverkai 25 šūvių „Starlight Bouquet“ TB145 turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš fejerverko nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 8 metrų atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus fejerverkui prie jos prieiti galima ne anksčiau kaip po 15 min. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai „Starlight Bouquet“ TB145”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *