fbpx

Žvakė “Vestuvių metinės” su dėžute

18,99

Žvakė, kurioje surašytos visos reikšmės pagal metus, kartu su medine graviruota dėžute. Puiki dovaną visoms metinių progoms!
Žvakės matmenys – 7x20cm.

PASTABA: pakabuko spalva gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Neturime

Kategorija:

Žvakė Vestuvių metinės su dėžute, originali ir jauki dovana vestuvių metinių proga. Žvakėje surašytos metinių reikšmės, pagal metus.
1 metai – popierinės vestuvės;
2 metai – medvilninės vestuvės;
3 metai – odinės vestuvės;
4 metai – vaisinės vestuvės;
5 metai – medinės vestuvės
6 metai – geležinės vestuvės
7 metai – varinės vestuvės;
8 metai – bronzinės vestuvės;
9 metai – molinės vestuvės;
10 metų – alavinės vestuvės;
11 metų – plieninės vestuvės;
12 metų – šilkinės vestuvės;
13 metų – nėrinių (nertos) vestuvės;
14 metų – dramblio kaulo vestuvės;
15 metų – krištolinės vestuvės;
20 metų – porcelianinės vestuvės;
25 metai – sidabrinės vestuvės;
30 metų – perlinės vestuvės;
35 metai – koralinės vestuvės;
40 metų – rubininės vestuvės;
45 metai – safyrinės vestuvės;
50 metų – auksinės vestuvės;
55 metai – smaragdinės vestuvės;
60 metų – deimantinės vestuvės.

Taip pat turime originalių dovanų ir kitoms progoms. Išgraviruoti/atspausdinti užrašai ant įvairiausių paviršių: Raktų pakabukai, pagalvėlės, marškinėliai, prijuostės, kojinės, taip pat kepurės su įvairiausiais užrašais – tai idėjos dovana vyrams bei moterims mūsų el. parduotuvėje. Jas ypač pravartu rinktis tuomet, kai sunku nuspręsti, ką bičiuliams dar būtų galima padovanoti – unikalūs sprendimai privers juos smagiai nusikvatoti ar bent jau plačiai nusišypsoti. Tarp gausybės Švenčių šalies komandos idėjų rasite dovanų bet kokiai progai ir bet kuriam asmeniui, nesvarbu, ar tai būtų jaunesnė atžala, ar Jūsų tėtis ir mama. Jos gali būti tiek labai  praktiškos ar šmaikščios, tiek mielos ir romantiškos – tik nuo Jūsų priklausys, kokiems sprendimams teiksite pirmenybę. Kviečiame apsižvalgyti mūsų internetinėje parduotuvėje – čia originalias dovanas apžiūrėti ir įsigyti galėsite bet kuriuo Jums patogiu metu! Arba užsukite į mūsų FACEBOOK puslapį.

Scroll to Top