Vokelis pinigams „Vestuvių ir krikštynų proga“

4,99

Graviruotas medinis, atverčiamas vokelis pinigams „Vestuvių ir krikštynų proga“. Pritaikytas didelėms kupiūroms, bilietams bei čekiams.

Matmenys: 17,5 x 10,5 cm

PASTABA: vokelio spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Pagrindinis šventės akcentas – dovana. Pinigus, čekį, ir kitas panašias dovanas galite padovanoti stilingai, subtiliai ir suasmenintai. Medinis vokelis pinigams „Vestuvių ir krikštynų proga“ padės pabrėžti šventės svarbą ir tematiką.

Kartais norisi nustebinti įdomiai pateikta dovana. Mūsų gamintos medinės originalios dovanos (Medinis vokelis pinigams „Vestuvių ir krikštynų proga“). Dėžutės buteliui,  medinės alaus dėžutės, simboliai, raidės, skaičiai, torto smeigtukai gali būti su jūsų šventei pritaikytomis frazėmis ir įsimenančiais užrašais. Pagal progą galite rinktis užrašą „Jubiliejus“ „Gimtadienis“ „Krikštynos“ „Meilė yra saldi“. Daugybė įvairių užrašų ant dėžučių, vokelių, smeigtukų ar kitų medinių gaminukų gelbės, kai bus sunku išrinkti dovaną vyrui, kolegai, kaimynui ar netgi bosui.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vokelis pinigams „Vestuvių ir krikštynų proga“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *