Raudoni guminiai balionai 30cm/12″/50vnt

5,49

Neturime

Tai aukštos kokybės raudoni guminiai balionai 30cm/12″, kurie išsiskiria ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi. Guminiai balionai yra skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Pakuotėje yra 50 vnt.
Dydis – 30cm/ 12“
Gamintojas – Godan

PASTABA: guminių balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

 

Aprašymas

Balionai – ypatingas, šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas! Atidarymus, sukaktis, vestuves, krikštynas ar kitus renginius papuoškite  raudonos spalvos balionais! Savo šventę galite dekoruoti oru pūstomis balionų girliandomis, balionų figurėlėmis ar nuostabiai ore sklandančiais balionais. „Švenčių šalis“ prekiauja belgiškais „Belbal“, amerikiečių „Qualatex“ ir lenkiškais „Godan“ gamintojų foliniais bei guminiais balionais.

Raudoni balionai 30cm/12″ – tai aukštos kokybės raudoni guminiai balionai. Jie išsiskiria ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi, yra skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Oru užpildyti guminiai balionai

Raudoni guminiai balionai pripučiami per uodegėlę esančią baliono apačioje. Jog pūsti būtų paprasčiau, galite naudoti rankinę pompą, kuri pučia dviemis kryptimis, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesnio dydžio ir figūriniams balionams arba pučiant mažesnį balionų kiekį. Kompresoriumi pripūsite apie 200 – 300 balionų per valandą. Pripūtus balioną oru būtina užrišti iš pačio baliono uodegėlė padarant mazgą.

Paruoštą balioną galima pririšti su polipropileno juostele. Šią juostelę svarbu rišti tarp baliono mazgo ir baliono uodegėlės galiuko, jog juostelė neprapjautų ir nesusprogdintų pačio baliono. Jei norite sukurti be didelių pastangų net 5 metrų balionų girliandą, galite įsigyti balionų girliandos juostelę, kurios pagalba galėsite sukurti įspūdingas balionų girliandas ir stilingai papuošti savo šventę.

Helio dujomis užpildyti guminiai balionai

Norint, kad raudoni guminiai balionai 30cm/12″ kiltų į orą, juos reikia pripūsti su helio dujomis. Raudoni guminiai balionai pripučiami per uodegėlę esančią baliono apačioje. Prieš pučiant balioną su helio dujomis, jį reikia pratampyti, t.y., pripūsti ir išleisti orą, jog vėliau būtų lengviau balioną pripūsti. Tai galite padaryti su rankine pompa balionam pūsti arba kompresoriumi. Taip pat balioną reikia sutepti su balionų klijais, jog kuo ilgiau balionas išliktų gražus. Nesutepus, specialiu skysčiu guminių balionų vidaus, jie sklando tik 1 dieną, o apdoroti skysčiu balionai sklando 4 – 10 dienų. Pripūstus balionus su helio dujomis galite formuoti į balionų puokštes ar rišti pavienius su polipropileno juostele arba plona atlasine juostele, jei norite sukurti išskirtinės prabangos įvaizdį. Jog balionas nenuskristų pririškite svarelį.

Balionus helio dujomis galite užsipildyti savarankiškai naudodamiesi suslėgtų helio dujų cilindru. Arba guminių balionų užpildymo helio dujomis paslaugą visados suteiksime „Švenčių šalis“ fizinėse parduotuvėse.

Kad pripūsti raudoni balionai išsilaikytų kuo ilgiau

Kad raudoni guminiai balionai džiugintų ilgiau, patalpose balionus laikykite atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinami balionai subliūkšta kur kas greičiau. Baliono sklandymo trukmei įtakos turi net pasikeitęs atmosferos slėgis, drėgmė. Ne kartą yra buvę, kad lietuje palikti balionai nusileidžia, nes sudrėkęs balionas pasunkėja. Žinoma, baliono laikymo trukmė sumažėja net žaidžiant su jais, bet gautos emocijos ir įspūdžiai yra kus kas svarbesni nei sklandymo trukmė, ypač vaikams.

Guminiai balionai išnešti į šaltą orą subliūšką. Bet įnešus vėl į šiltą patalpą jų forma atsistato. Šiltuoju metu laiku guminiai balionai palikti karštame automobilyje gali susprogti. Tokio pat rezultato galima sulaukti ir palikus balionus tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Jog pripūsti raudoni guminiai balionai atrodytų dar įspūdingiau

Ypatingas vaizdas, kai guminių balionų puokštės yra derinamos su foliniais balionais. Folinių balionų spalvų ir formų gausa padės sukurti nepakartojamą šventę. Puokšte su foliniais balionais skaičiais nustebinsite jubiliatą, įvairių mylimų herojų balionais pradžiuginsite vaikus, širdelės formos balionu pasakysite myliu savo artimiausiems žmonėms! Balionų išvaizdos galimybės yra neribotos.

Jūsų šventei paruošime guminių balionų figūrą ar puokštę skraidančių balionų. O jei reikalingas didelis balionų kiekis ir norite puošti patalpas patys, užsukę pas mus galite įsigyti visus reikiamus balionus ir jų priedus.

Įspėjimas dėl guminių balionų naudojimo

Guminiai balionai netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite guminių balionų prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Guminiai balionai yra jautrūs temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliukšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.

Pakuotėje yra 50 vnt.

Dydis – 30 cm/ 12“

Gamintojas – BELBAL.

PASTABA: guminių balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Raudoni guminiai balionai 30cm/12″/50vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *