Balionai

Balionai – kiekvienai šventei ir  progai! Turime didžiulį pasirinkimą įvairaus dydžio, formų, dizaino,  spalvų, su užrašais bei personažais aukštos kokybės latekso (guminių), folinių ir plastikinių (bablų) balionų.

Latekso balionų spalvos

30 cm skersmens dydžio latekso balionai yra įvairiausių spalvų ir atspalvių. Priklausomai nuo poreikio, galima įsigyti balionus supakuotus po 10, 25, ar 100 vienetų. Nepriklausomai nuo skirtingų spalvų, to pačio tipo balionų dydis ir forma yra toks pats.

Derinkite balionų spalvas tarpusavyje!

Modeliavimo balionai

Modeliavimo balionai puikiai tiks darant neįprastas balionų figūras.  Tik pasitelkite fantazija ir balionų lankstymas taps puiki atrakcija ne tik vaikams.  Ryškios balionų spalvos, truputis fantazijos ir nesudėtingas lankstymas – nustebsite ir patys, kaip ilgas balionas virsta akims miela figūrėle.

Balionų reikmenys

Planuojantiems savarankiškai pasipuošti savo šventę, mūsų parduotuvės asortimente ras ne tik tradicinius latekso ar folinius balionus, bet galės įsigyti ir visus reikiamus priedus.  Pavyzdžiui, jei norite pūsti daug balionų oru – įsigykite pompą. Pompa būtina mažesniems ir figūriniams balionams. Jei norite savarankiškai pūsti helio balionus, jums reikės talpos su heliu ir specialaus skysčio, kuriuo sutepus balionų vidų, balionai sklando 4–10 dienų. Be specialaus skysčio, guminių balionų sklandymo laikas trunka nuo keleto valandų iki vienos dienos ir jums tiks tuomet, kai ketinate tuoj pat, pavyzdžiui, po fotosesijos juos paleisti į dangų. Savarankiškai besiruošiantys savo šventei neapsieis be tokių priemonių kaip balionų juostelės ar svareliai.