Personalizuotas folinis balionas 18″

3,99

Neturime

Tai aukštos kokybės personalizuotas folinis balionas „Happy Birthday“ – jis išsiskiria ypatingu tvirtumu ir kokybe, lengvai pučiasi, tinka pūsti tiek oru, tiek helio dujomis. Su rinkinyje esančiais lipdukais galėsite personalizuoti šį balioną. Pripildę balioną helio dujomis arba oru, užklijuokite ant baliono norimas raides.

Rinkinį sudaro: balionas, lipdukai, svarelis, juostelė (1,5 m) bei šiaudelis orui užpildyti.
Dydis: 18″/46 cm
Gamintojas: „PROCOS SA“

PASTABA: baliono spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Oru užpildytas folinis balionas

Orų užpildyti balionai puikiai tiks pakabinimui prie lubų ar sienos. Specialiai tam ant baliono yra numatytos kilputės, prie kurių balionas pririšamas virvele. Orų užpildyti balionai ore nesklando. Oru pūsti balionai savo formą išlaiko kur kas ilgiau, net keletą savaičių. Todėl yra labai populiarūs dekoracijose.

Helio dujomis užpildytas personalizuotas folinis balionas

Norint, kad foliniai personalizuoti foliniai balionai sklęstų ore, juos reikia pripildyti helio dujomis. Balionai užpildyti helio dujomis ore sklando net keletą dienų. Kadangi folija yra tanki, skirtingai nei guminiai balionai, šio baliono nereikia apdirbti specialiais klijais. Kad pripūstas balionas nenuskristų, prie baliono apačioje esančių kilpučių, balionų juostelės pagalba pririškite svarelį.

Balionus helio dujomis galite užsipildyti savarankiškai naudodamiesi suslėgtų helio dujų cilindru. Arba balionų užpildymo helio dujomis paslaugą visados suteiksime „Švenčių šalis“ fizinėse parduotuvėse.

Pavyzdžių ir idėjų kaip Jūsų pasirinkti balionai ar dekoracijos gali atrodyti, galite rasti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Personalizuotas folinis balionas 18″”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *