Guminiai balionai, citrinos spalvos 30 cm

13,99

Tai aukštos kokybės guminiai balionai, citrinos spalvos, kurie išsiskiria ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi. Guminiai balionai yra skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Pasirinktinai galite pirkti: 10 vnt. / 25 vnt. / 100 vnt.
Dydis: 30cm/ 12“
Gamintojas: „belbal“

Aprašymas

Oru užpildyti guminiai balionai

Guminiai balionai, citrinos spalvos, pripučiami per uodegėlę esančią baliono apačioje. Jog pūsti būtų paprasčiau, galite naudoti rankinę pompą, kuri pučia dvejomis kryptimis, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesnio dydžio ir figūriniams balionams arba pučiant mažesnį balionų kiekį. Kompresoriumi pripūsite apie 200 – 300 balionų per valandą. Pripūtus balioną oru būtina užrišti iš pačio baliono uodegėlės padarant mazgą.

Paruoštą balioną galima pririšti su polipropileno juostele. Šią juostelę svarbu rišti tarp baliono mazgo ir baliono uodegėlės galiuko, jog juostelė neprapjautų ir nesusprogdintų pačio baliono. Jei norite sukurti be didelių pastangų net 5 metrų balionų girliandą, galite įsigyti balionų girliandos juostelę, kurios pagalba galėsite sukurti įspūdingas balionų girliandas ir stilingai papuošti savo šventę.

Helio dujomis užpildyti guminiai balionai

Norint, kad citrinos spalvos balionai 30cm/12″ kiltų į orą, juos reikia pripūsti su helio dujomis. Citrinos spalvos balionai pripučiami per uodegėlę esančią baliono apačioje. Prieš pučiant balioną su helio dujomis, jį reikia pratampyti, t.y., pripūsti ir išleisti orą, jog vėliau būtų lengviau balioną pripūsti. Tai galite padaryti su rankine pompa balionams pūsti arba kompresoriumi. Taip pat balioną reikia sutepti su balionų klijais, jog kuo ilgiau balionas išliktų gražus. Nesutepus, specialiu skysčiu guminių balionų vidaus, jie sklando tik 1 dieną, o apdoroti skysčiu balionai sklando 4 – 10 dienų. Pripūstus balionus su helio dujomis galite formuoti į balionų puokštes ar rišti pavienius su polipropileno juostele arba plona atlasine juostele, jei norite sukurti išskirtinės prabangos įvaizdį. Jog balionas nenuskristų pririškite svarelį.

Balionus helio dujomis galite užsipildyti savarankiškai naudodamiesi suslėgtų helio dujų cilindru. Arba guminių balionų užpildymo helio dujomis paslaugą visados suteiksime „Švenčių šalis“ fizinėse parduotuvėse.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Papildoma informacija

Pasirinkite balionų kiekį:

10vnt., 25vnt., 100vnt.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guminiai balionai, citrinos spalvos 30 cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *