fbpx

Folinis balionas skaičius. Vaivorykštės spalvų, 85cm

3,99

Folinis balionas skaičius  –  tinka pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Dydis – 85 cm.
Spalva – vaivorykštės spalvų.

Išvalyti
Produkto kodas: N/A Kategorijos: , , Žymos: , ,

Kaip pripūsti balioną?

Folinis balionas skaičius pučiamas tiek helio dujomis tiek oru. Balionas pripučiamas per užpildymo vožtuvą, kuris randasi baliono apatinėje dalyje. Užpildymo vožtuvas ant baliono yra kaip nedidelė 8 centimetrų atsikišusi uodegėlė, ant kurios yra 18 milimetrų skersmens skylutė su rausvos spalvos pertvarėle. Norint pripildyti balioną dujomis, reikia švelniai atlenkti rausvą pertvarėlę ir į užpildymo vožtuvą patalpinti/įkišti baliono pompos antgalį arba helio dujų cilindro antgalį. Baliono pripildymui oru galima pasinaudoti ir įprastu geriamuoju šiaudeliu. Pripūtus balioną, užpildymo vožtuvas automatiškai užsidaro ir neleidžia užpildytoms dujoms iš baliono ištekėti lauk.

Oru užpildytas folinis balionas skaičius

Orų užpildyti balionai puikiai tiks pakabinimui prie lubų ar sienos. Specialiai tam ant baliono yra numatytos kilputės, prie kurių balionas pririšamas virvele. Orų užpildyti balionai ore nesklando. Oru pūsti balionai savo formą išlaiko kur kas ilgiau, net keletą savaičių. Todėl yra labai populiarūs dekoracijose.

Helio dujomis užpildytas balionas skaičius

Norint, kad balionai skaičiai sklęstų ore, juos reikia pripildyti helio dujomis. Balionai užpildyti helio dujomis ore sklando net keletą dienų. Kadangi folija yra tanki, skirtingai nei guminiai balionai, šio baliono nereikia apdirbti specialiais klijais. Kad pripūstas balionas nenuskristų, prie baliono apačioje esančių kilpučių, balionų juostelės pagalba pririškite svarelį.

Balionus helio dujomis galite užsipildyti savarankiškai naudodamiesi suslėgtų helio dujų cilindru. Arba balionų užpildymo helio dujomis paslaugą visados suteiksime “Švenčių šalis” fizinėse parduotuvėse.

Kad pripūstas balionas išsilaikytų kuo ilgiau

Kad folinis balionas skaičius džiugintų kuo ilgiau, patalpose balioną laikykite atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinamas balionas subliūkšta kur kas greičiau. Baliono sklandymo trukmei įtakos turi net pasikeitęs atmosferos slėgis, drėgmė. Nekartą yra buvę, kad lietuje palikti balionai nusileidžia, nes sudrėkęs balionas pasunkėja. Žinoma, baliono laikymo trukmė sumažėja net žaidžiant su jais, bet gautos emocijos ir įspūdžiai yra kus kas svarbesni nei sklandymo trukmė, ypač vaikams.

Balionai išnešti į šaltą orą subliūšką. Bet įnešus vėl į šiltą patalpą jų forma atsistato. Šiltuoju metu laiku balionai palikti karštame automobilyje gali susprogti. Tokio pat rezultato galima sulaukti ir palikus balionus tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Vėjuotą dieną balioną rekomenduojame laikyti ne už baliono juostelės, bet už baliono užrišimo vietos. Taip vėjas mažiau blaškys balioną, be to nenutrauks baliono per juostelės užrišimo vietą.

Ar folinį balioną galima naudoti pakartotinai?

Balionai skaičiai yra daugkartinio naudojimo. Pasibaigus šventei neskubėkite baliono išmesti. Kad balionas neužimtu vietos, išleiskite iš baliono dujas. Tam puikiai pasitarnaus geriamasis šiaudelis. Į baliono užpildymo vožtuvą pakankamai giliai įkiškite šiaudelį, taip kad pilnai atsivertu vožtuvas ir dujos iš baliono vidaus netrukdomai galėtų tekėti lauk. Švelniai spauskite balioną iki tol kol dujos iš baliono vidaus pilnai ištekės. Tvarkingai išleistas balionas puikiai tiks pakartotinam panaudojimui tiek pripučiant oru, tiek helio dujomis.

Balionų skaičių asortimentas

Visos balionų skaičių figūros yra vienodo 85 centimetrų aukščio ir puikiai derinasi tarpusavyje su skirtingų skaičių variacijomis. Išties tai puikus sprendimas puošiant dviženklio ar net triženklio minėjimo šventes.  Kadangi balionai yra labai panašaus dydžio su kitokių spalvų balionais skaičiais, galimos variacijos ir su rožinio aukso spalvos bei aukso spalvos, matinėmis skaičių figūromis.

 

Įspėjimas dėl balionų naudojimo

Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite balionų  prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Folinis balionas yra jautrus temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliukšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.

 

Dydis – 85cm.
Spalva – vaivorykštės spalvų.
Balionas ženklinamas CE – produktas atitinka taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
Gamintojas – GoDan, Lenkija. Pagaminta Kinijoje.

PASTABA: Folinių balionų skaičių spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Folinis balionas skaičius. Vaivorykštės spalvų, 85cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Scroll to Top