Akcija!

Fejerverkas „Jetix“ TB84

82,99

Turime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 18 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF3
Šūvių skaičius124
Kalibras (mm)20, 25
Trukmė (s)72
Matmenys (mm)150/285/280
NEC (g)731,60
Svoris (kg)6,25

Aprašymas

Fejerverkai

Fejerverkai gali būti skirti įvairioms progoms ir ne tik naujiems metams. Išsirinkite fejerverkus vaikų gimtadieniui, jubiliejui, smagiam teminiam vakarėliui ar kokiai kitai šventei, kai norite vakarui suteikti įspūdžio akcentų. Juos galite pasirinkti ir įsimintinam vakarui, kai norite nustebinti savo širdies draugę ar draugą, artimuosius. 

Fejerverkas „Jetix“

„Jetix“ – romantiškas, netikėtas ir itin gražus fejerverkas. Jis sužavi savo spalvomis, netradiciniais šūvių deriniais ir smagiu spragsėjimu.

Fejerverkas itin tinkamas, jei norite nustebinti ir sužavėti savo artimuosius. Jis primena pačias gražiausias metų naktis, kai prasideda žvaigždžių lietus. Fejerverkas pradedamas žaviais šviesiais citrinos spalvos, raudonais ir mėlynos spalvos šūviais, kurie primena mūsų taip mėgstamas žvaigždes. Jos mirga danguje ir sukuria nuostabų reginį. Mirguliuojančias šviesas papildo raudonos ir aukso spalvos šūviai su itin smagiu spragsėjimu. Fejerverkui tęsiantis dangų margina platūs, sodrūs raudonos, sidabro ir žalsvos spalvos fejerverkai. Juos papildo netikėtai danguje pasirodę sidabro spalvos šūviai, kurie primena plunksninius debesis. Spragsėjimas ir traškėjimas papildantis šūvius, pritraukia dėmesį. Fejerverkas pabaigiamas plačiu ir itin prabangiai atrodančiais aukso spalvos šūviais.

Naudojamas

F3 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Baterija turi dvi dagtis. Pasirinkite pirmąjį dagtį ir nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Jeigu baterija po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkas „Jetix“ TB84”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *