Akcija!

Fejerverkas „Dragon“ TB79

59,99

Neturime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 18 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF3
Šūvių skaičius49
Kalibras (mm)30
Trukmė (s)59
Matmenys (mm)225/245/240
NEC (g)613
Svoris (kg)12,55

Aprašymas

Fejerverkas „Dragon“

„Dragon“ – tai ryškus, kontrastingas ir susižavėjimą keliantis fejerverkas. Jis patiks žmonėms, kurie mėgsta išsiskirti.

Fejerverkas startuoja dideliu, ryškiu raudonu šūviu, kuris papildomas auksiniu sproginėjimu. Įspūdis pratęsiamas su plačiais, ryškiais, raudonais šūviais, kurie primena didžiažiedes gėles ir bijūnus. Fejerverkui tęsiantis matome auksinius šūvius su ryškiais, mėlynais akcentais, kurie itin smagiai spragsi ir pritraukia šventės dalyvių dėmesį. Pasirodymą tęsia platūs, auksiniai su mėlynais akcentais pliūpsniais, kurie primena visų romantikų mėgstamą pasirodymą danguje – žvaigždžių lietų. O fejerverkas užbaigiamas plačiu, ryškiu, spalvingu su ryškiomis aukso spalvos uodegomis šūviu.

Naudojamas

F3 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Baterija turi dvi dagtis. Pasirinkite pirmąjį dagtį ir nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Jeigu baterija po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkas „Dragon“ TB79”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *