Akcija!

Fejerverkai 64 šūvių „Focus“ TB80

89,99

Turime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 18 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF3
Šūvių skaičius64
Kalibras (mm)30
Trukmė (s)38
Matmenys (mm)290/290/225
NEC (g)778
Svoris (kg)7.25

 

Aprašymas

Fejerverkai „Focus“

Sveiki atvykę į iliuzijų pasirodymą danguje. „Focus“ fejerverkas – tai tarsi asmeninis magijos, netikėtumų ir spalvų pasirodymas tik Jums ir Jūsų šventės dalyviams.

Fejerverkas pradedamas intensyviais, ryškiais, raudonais su auksiniais akcentais šūviais. Jie iš pat karto pritraukia dėmesį savo intensyvumu ir smagiu spragsėjimu, kuris primena žėrinčius konfeti iliuzionisto pasirodymo metu. Juos papildo auksinės, ryškios, aukštos puokštės, kurios susijungdamos sukuria ypatingą vaizdą. O virš puokščių šaudomi sidabriniai platūs šūviai sukuria kai ką magiško. Fejerverkas ne tik pradedamas, bet ir užbaigiamas intensyviai. Akis džiugina spalvingi, platūs su auksinėmis uodegomis bei pasipildantys mėlynais akcentais šūviai.

Naudojimas

F3 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Baterija turi dvi dagtis. Pasirinkite pirmąjį dagtį ir nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Jeigu baterija po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai 64 šūvių „Focus“ TB80”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *