Akcija!

Fejerverkai 19 šūvių „Extreme Danger!“ TB168

16,99

Neturime

KategorijaF2
Šūvių skaičius19
Kalibras (mm)25
Trukmė (s)28
Matmenys (mm)155/155/150
NEC (g)199.5
Svoris (kg)1.54

Aprašymas

Fejerverkai „Extreme Danger!“

F2 kategorijos fejerverkai galima naudoti tik lauke. Įsitikinkite, kad virš baterijos nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite baterijos šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Bateriją padėti ant lygaus horizontalaus paviršiaus ne arčiau kaip 20 metrų nuo žmonių, medžių, pastatų, laidų, automobilių, greitai užsidegančių medžiagų ir pan. Fejerverkai „Extreme Danger“ turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių.

Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 8 metrų atstumu. Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus baterijai prie jos prieiti galima ne anksčiau kaip po 15 min. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai 19 šūvių „Extreme Danger!“ TB168”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *