fbpx
-20%

Fejerverkai 19 šūvių “Extreme Danger!” TB168

11,99

KategorijaF2
Šūvių skaičius19
Kalibras (mm)25
Trukmė (s)28
Matmenys (mm)155/155/150
NEC (g)199.5
Svoris (kg)1.54

Neturime

Produkto kodas: TB168 Kategorija:

F2 kategorijos fejerverkai 19 šūvių “Extreme Danger!” TB168 galima naudoti tik lauke. Įsitikinkite, kad virš baterijos (fejerverkai 19 šūvių “Extreme Danger” TB168) nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite baterijos šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Bateriją padėti ant lygaus horizontalaus paviršiaus ne arčiau kaip 20 metrų nuo žmonių, medžių, pastatų, laidų, automobilių, greitai užsidegančių medžiagų ir pan. Fejerverkai 19 šūvių “Extreme Danger” TB168 turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių.

Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 8 metrų atstumu. Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus baterijai prie jos prieiti galima ne anksčiau kaip po 15min. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24val.
Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

Scroll to Top