Baltas pastatomas žodis „VELYKOS“

13,99

Elegantiškas, baltas ir išraiškingas pastatomas žodis, kuris atkreips visų svečių dėmesį. Tai gali tapti puikia Jūsų Velykų šventės dekoracija.

Aukštis: 7,9 cm;
Ilgis: 49 cm;
Plotis: 1,5 cm.

Aprašymas

Baltas pastatomas žodis „Velykos“

Itin žavus, baltas pastatomas žodis „Velykos“ puiki dekoracija Jūsų namams ar net biurui. Dekoracija yra pastatoma ir stabiliai stovi ant lygaus paviršiaus.

Šis medinis žodus yra rankų darbo ir pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Kiekviena raidė yra atsargiai išpjauta ir suformuota, kad būtų suteikta kokybiška išvaizda. Žodis yra 49 cm ilgio, todėl jis puikiai matomas patalpoje.

Šis puošnus žodis yra unikalus ir puikiai tinka kaip dekoracija kiekvienam interjerui. Su šiuo, baltos spalvos, užrašu pabrėšite linksmą ir smagią Velykų šventės nuotaiką.

Šis užrašas taip pat puikiai tinka, jei ieškote linksmos dovanos draugams ar šeimos nariams. Šis užrašas gali tapti tarsi nauja šeimos ar draugų rato tradicija. Galite kasmet susitikus nusifotografuoti su šiuo užrašu ir taip nuotrauka išsiskirs iš visų kitų.

Mes ypač rekomenduojame šį produktą tiems, kurie ieško savitumo, elegancijos ir paprastumo. Medinis žodis yra puikus pasirinkimas tiems, kurie vertina natūralumą. Taigi, jei ieškote kokybiškos ir unikalios dekoracijos, mūsų medinis žodis yra tikrai puikus pasirinkimas!

Šv. Velykų akcentai

Jei norite, kad Jūsų Velykų šventė būtų itin šventiška ir papuošta, siūlome Jums įsigyti velykinių dekoracijų, kurios pabrėš šios šventės svarbą ir jaukumą.

Itin puiki dekoracija, kuri pabrėžia šventės svarbą – torto smeigtukas „Su Šventom Velykom“. Jį galėsite įsmeigti ne tik į gražų torčiuką, bet kad ir į velykinę puokštę. Šios dekoracijos itin žaviai atrodys nuotraukose ir pabrėš šventės svarbą.

Jei organizuosite velykinę fotosesiją, Jums turėtų patikti velykinės kojinės su margučiais. Tai itin subtilus akcentas jai ir jam, kuris neperkraus Jūsų nuotraukų, tačiau nuotraukose matysite, kokiai progai buvo skirta fotosesija.

Velykinė puokštė iš prasprogusių beržo šakelių – tikras pavasario simbolis. Jog ši puokštė taptų itin marga it tikras velykinis margutis, galite ją papuošti graviruotų velykinių zuikučių arba margučių rinkinių arba net suasmenintais margučiais su Jūsų norimais užrašais bei vardais.

Jog Jūsų Šv. Velykų šventės dalyviai žinotų kaip ir kur susėsti, galite pasinaudoti velykiniais magnetukais – vardo kortelėmis. Rinkitės iš zuikučio ir margučio formų. Magnetukus galite suasmeninti su norimais vardais ir juos įdėti į lėkštutę. Vėliau magnetukai liks kaip miela dovanėlė, kurią Jūsų galės prisikabinti prie šaldytuvo kaip atsiminimą.

Kad velykiniai margučiai turėtų savo vietą – galite sudėti juos į seną velykinę lėkštę, kuri turi Jūsų šeimoje gilias tradicijas. Jei tokios lėkštės neturite, galite įsigyti margučiams skirtą krepšelį arba dekoracijas, kuriuose įsistato kiaušiniai ir taip itin žaviai ir gražiai kiaušiniai stovi. Šios velykinės dekoracijos gali tapti tarsi nauja Jūsų šeimos tradicija, kurią galėsite tęsti kiekvienais metais.

Po smarkiausių margučių bukynių, reikia kaip nors pasidėti ir apsaugoti savo stipriausią kiaušinį, jog niekas nenusavintų margučio ar kad neįsimaišytų tarp kitų margučių. Jog tai būtų lengva ir paprastą padaryti, galite įsigyti kiaušinio laikiklį, kuris itin elegantiškai atrodys ant stalo ir niekas negalės nusavinti Jūsų stipriausio margučio.

Šie kiaušinių laikikliai irgi puikiai tinka, kai norite ne tik padekoruoti savo šventinį stalą, bet ir suteikti galimybę svečiams jau praskeltą bei nuluptą kiaušinį patogiai pasidėti tarp valgymų.

Jog Šv. Velykų šventė būtų smagi net mažiausiems šventės dalyviams, rekomenduojame įsigyti margučių ridenimo lovelį. Rinkitės iš baltos spalvos elegantiško kiaušinių ridenimo lovelio ir iš margo ridenimo lovelio. Šie loveliai suteiks džiaugsmo ir mažam, ir dideliam šventės dalyviui.

Iš šių velykinių akcentų ir dekoracijų galite sukurti jaukią ir spalvingą šeimos šventę, kuri vaikams gali įsiminti, kaip graži ir labai laukiama vaikystės šventė.

PASTABA: prekės spalvos atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Baltas pastatomas žodis „VELYKOS“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *