Kiaušinių ridenimo lovelis

9,99

Medinis, graviruotas kiaušinių ridenimo lovelis puikiai tiks Velykų šventei ir linksmam laikui su šeima.

Ilgis: 35 cm
Aukštis: 24 cm

PASTABA: Kiaušinių ridenimo lovelio atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

SKU 131106000001 Kategorija Žyma

Aprašymas

Kiaušinių ridenimo lovelis

Kiaušinių ridenimo lovelis itin svarbi detalė Velykų šventės detalė. Lovelis pagamintas iš baltai dažytos medienos, tad papuošimai, kurie graviruoti lazeriu, puikiai išryškėja ir žaviai atrodo.

Margučių ridenimo lovelis – puiki pramoga visai šeimai

Margučių ridenimo lovelis, skirtas Velykų žaidimams. Į lovelį dėkite margutį ir ridenkite jį, laimės tas – kurio margutis nuriedės toliausiai! Tačiau yra ir keletą kitų žaidimo variantų, pavyzdžiui:

Vienas žaidėjas ridena savo margutį, kai tuo tarpu kito žaidėjo margutis ant žemės. Jei beriedantis margutis kliudo, margutį ant žemės – jis pasiima jį. Jei margutis prarieda, jie lieka ant žemės ir gali atitekti kitam žaidėjui, kuris kliudys savo margučiu.

Vienu metu gali ridenti du žaidėjai, jei riedant margutis atsimuša į kitą ir jį pramuša, tas laimi. Laimėtojas gali atsiimti sveikąjį margutį. Be žaidimų turime dar ir kitų velykinių dekoracijų, kurios padės sukurti šventiškesnę nuotaiką!

Šv. Velykų akcentai

Jei norite, kad Jūsų Velykų šventė būtų itin šventiška ir papuošta, siūlome Jums įsigyti velykinių dekoracijų, kurios pabrėš šios šventės svarbą ir jaukumą.

Itin puiki dekoracija, kuri pabrėžia šventės svarbą – pastatomas žodis „Velykos“. Jų turime įvairių tipų ir spalvų. Galite rinktis iš baltos spalvos žodžių arba iš itin žaismingo pastatomo žodžio. O jei norite dar labiau pabrėžti šventės svarbą, galite įsigyti ir torto smeigtuką „Su Šventom Velykom“. Jį galėsite įsmeigti ne tik į gražų torčiuką, bet kad ir į velykinę puokštę. Šios dekoracijos itin žaviai atrodys nuotraukose ir pabrėš šventės svarbą.

Jei organizuosite velykinę fotosesiją, Jums turėtų patikti velykinės kojinės su margučiais. Tai itin subtilus akcentas jai ir jam, kuris neperkraus Jūsų nuotraukų, tačiau nuotraukose matysite, kokiai progai buvo skirta fotosesija.

Velykinė puokštė iš prasprogusių beržo šakelių – tikras pavasario simbolis. Jog ši puokštė taptų itin marga it tikras velykinis margutis, galite ją papuošti graviruotų velykinių zuikučių arba margučių rinkinių arba net suasmenintais margučiais su Jūsų norimais užrašais bei vardais.

Jog Jūsų Šv. Velykų šventės dalyviai žinotų kaip ir kur susėsti, galite pasinaudoti velykiniais magnetukais – vardo kortelėmis. Rinkitės iš zuikučio ir margučio formų. Magnetukus galite suasmeninti su norimais vardais ir juos įdėti į lėkštutę. Vėliau magnetukai liks kaip miela dovanėlė, kurią Jūsų galės prisikabinti prie šaldytuvo kaip atsiminimą.

Kad velykiniai margučiai turėtų savo vietą – galite sudėti juos į seną velykinę lėkštę, kuri turi Jūsų šeimoje gilias tradicijas. Jei tokios lėkštės neturite, galite įsigyti margučiams skirtą krepšelį arba dekoracijas, kuriuose įsistato kiaušiniai ir taip itin žaviai ir gražiai kiaušiniai stovi. Šios velykinės dekoracijos gali tapti tarsi nauja Jūsų šeimos tradicija, kurią galėsite tęsti kiekvienais metais.

Po smarkiausių margučių bukynių, reikia kaip nors pasidėti ir apsaugoti savo stipriausią kiaušinį, jog niekas nenusavintų margučio ar kad neįsimaišytų tarp kitų margučių. Jog tai būtų lengva ir paprastą padaryti, galite įsigyti kiaušinio laikiklį, kuris itin elegantiškai atrodys ant stalo ir niekas negalės nusavinti Jūsų stipriausio margučio.

Šie kiaušinių laikikliai irgi puikiai tinka, kai norite ne tik padekoruoti savo šventinį stalą, bet ir suteikti galimybę svečiams jau praskeltą bei nuluptą kiaušinį patogiai pasidėti tarp valgymų.

Iš šių velykinių akcentų ir dekoracijų galite sukurti jaukią ir spalvingą šeimos šventę, kuri vaikams gali įsiminti, kaip graži ir labai laukiama vaikystės šventė.

PASTABA: Kiaušinių ridenimo lovelio atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

2 atsiliepimai apie Kiaušinių ridenimo lovelis

  1. Diana B. (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link | ltVilnius, Lithuania

    Greitas pristatymas,ačiū

  2. Aurelija Černiauskienė (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link | ltPanevėžys, Lithuania

    Prekė puiki, gavau labai greitai.

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *