Margučių ridenimo lovelis

19,99

Suteikite džiaugsmo ir iššūkių visiems Šv. Velykų šventės dalyviams! Šis kiaušinių ridenimo lovelis pripildys šventę šurmulio ir džiaugsmingų nugalėtojų šūksnių.

Aukštis: 14,5 cm;
Ilgis: 44 cm;
Plotis: 10,5 cm;
Ridenimo takelio plotis: 10 cm.

Kategorijos , Žyma

Aprašymas

Velykinių margučių ridenimo lovelis

Margučių ridenimo lovelis gali tapti linksma pramoga Jūsų vaikams ir Jums Velykų šventės metu.

Šis žaismingas lovelis itin tiks žaisti kiaušinių ridenimo žaidimą ir taip praleisti linksmai laiką visiems kartu. Ridenimo takelis suprojektuotas taip, kad galėtų žaisti net patys mažiausieji Velykų šventės dalyviai. Pradžioje jis beveik tiesus, tad vaikutis galės be streso nusitaikyti ir padėti margutį taip, kaip jis nori. Ridenimo takelio apačia yra išlenkta taip, kad kiaušinis riedėdamas nesuskiltų, o švelniai prariedėtų ant žemės, žolyno ar grindų.

Kaip žaisti margučių ridenimo žaidimą?

Šiam žaidimui reikalingas margučių ridenimo lovelis. Ridename kiaušinius loveliu. Jeigu ridenant, Jūsų margutis liečia kitą margutį ar net kelis, jie Jums atitenka. Buvo tikima, kad šis žaidimas ne tik linksmas laiko praleidimas. Jis turėjo ir ritualinę prasmę. Ridenami kiaušiniai turėjo pažadinti žalčius ir gyvates, kurie bešliaužiodami kutena, krutina ir judina žolę, augalus ir taip juos pabudina, tad pavasaris ateina greičiau. Šis žaidimas gali tęstis iki tol, kol kas nors susirinks visų dalyvių kiaušinius arba gali tęstis iki begalybės, tad galit bet kuriuo momentu nutraukti. Žaidimo laimėtojas – tas, kuris turi laimėjęs daugiausia kiaušinių.

Šv. Velykų akcentai

Jei norite, kad Jūsų Velykų šventė būtų itin šventiška ir papuošta, siūlome Jums įsigyti velykinių dekoracijų, kurios pabrėš šios šventės svarbą ir jaukumą.

Itin puiki dekoracija, kuri pabrėžia šventės svarbą – pastatomas žodis „Velykos“. Jų turime įvairių tipų ir spalvų. Galite rinktis iš baltos spalvos žodžių arba iš itin žaismingo pastatomo žodžio. O jei norite dar labiau pabrėžti šventės svarbą, galite įsigyti ir torto smeigtuką „Su Šventom Velykom“. Jį galėsite įsmeigti ne tik į gražų torčiuką, bet kad ir į velykinę puokštę. Šios dekoracijos itin žaviai atrodys nuotraukose ir pabrėš šventės svarbą.

Jei organizuosite velykinę fotosesiją, Jums turėtų patikti velykinės kojinės su margučiais. Tai itin subtilus akcentas jai ir jam, kuris neperkraus Jūsų nuotraukų, tačiau nuotraukose matysite, kokiai progai buvo skirta fotosesija.

Velykinė puokštė iš prasprogusių beržo šakelių – tikras pavasario simbolis. Jog ši puokštė taptų itin marga it tikras velykinis margutis, galite ją papuošti graviruotų velykinių zuikučių arba margučių rinkinių arba net suasmenintais margučiais su Jūsų norimais užrašais bei vardais.

Jog Jūsų Šv. Velykų šventės dalyviai žinotų kaip ir kur susėsti, galite pasinaudoti velykiniais magnetukais – vardo kortelėmis. Rinkitės iš zuikučio ir margučio formų. Magnetukus galite suasmeninti su norimais vardais ir juos įdėti į lėkštutę. Vėliau magnetukai liks kaip miela dovanėlė, kurią Jūsų galės prisikabinti prie šaldytuvo kaip atsiminimą.

Kad velykiniai margučiai turėtų savo vietą – galite sudėti juos į seną velykinę lėkštę, kuri turi Jūsų šeimoje gilias tradicijas. Jei tokios lėkštės neturite, galite įsigyti margučiams skirtą krepšelį arba dekoracijas, kuriuose įsistato kiaušiniai ir taip itin žaviai ir gražiai kiaušiniai stovi. Šios velykinės dekoracijos gali tapti tarsi nauja Jūsų šeimos tradicija, kurią galėsite tęsti kiekvienais metais.

Po smarkiausių margučių bukynių, reikia kaip nors pasidėti ir apsaugoti savo stipriausią kiaušinį, jog niekas nenusavintų margučio ar kad neįsimaišytų tarp kitų margučių. Jog tai būtų lengva ir paprastą padaryti, galite įsigyti kiaušinio laikiklį, kuris itin elegantiškai atrodys ant stalo ir niekas negalės nusavinti Jūsų stipriausio margučio.

Šie kiaušinių laikikliai irgi puikiai tinka, kai norite ne tik padekoruoti savo šventinį stalą, bet ir suteikti galimybę svečiams jau praskeltą bei nuluptą kiaušinį patogiai pasidėti tarp valgymų.

Iš šių velykinių akcentų ir dekoracijų galite sukurti jaukią ir spalvingą šeimos šventę, kuri vaikams gali įsiminti, kaip graži ir labai laukiama vaikystės šventė.

PASTABA: prekės spalvos atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

1 atsiliepimas apie Margučių ridenimo lovelis

  1. Tomas G. (įsigijo produktą)

    Verified reviewVerified review - view originalExternal link | ltVilnius, Lithuania

    Ačiū už greitą pristatymą. Labai gražus margučių ridenimo lovelis 🙂

Parašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *