Žali spalvoti dūmai su ištraukiamu žiedeliu

12,99

Neturime

Unikalumo ir išskirtinumo Jūsų šventei suteiks, spalvoti dūmai žalios spalvos!

Kategorija: T1
Trukmė: 178 sekundžių.

LABAI SVARBU!
KAIP TEISINGAI PALEISTI SPALVOTUS DŪMUS SU IŠTRAUKIAMU ŽIEDELIU
https://www.youtube.com/watch?v=T3HS4OrssI8

Aprašymas

Žali spalvoti dūmai – puikus pasirinkimas Jūsų šventėms

Žali spalvoti dūmai – tai ryškus žalias ir intensyvus dūmas, kuris atrodo itin įspūdingai. Žali spalvoti dūmai fotosesijoms suteiks žaismingumą, ir netikėtus atradimus, kurie džiugins visų akis. Galite panaudoti kelių spalvų spalvotus dūmus ir taip sukurti dar įdomesnių efektų ir reginių.

Naudojimas

T1 kategorijos spalvoti dūmai TXF931-4 (žali) naudojami tik lauke. Minimalus saugus atstumas – 2 m. Uždegiklio degimo laikas  – 3-8 sekundės. Spalvotų dūmų užtaisas negali stovėti šalia greitai užsidegančių daiktų.

Spalvotus dūmus padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Spalvoti dūmai TXF931-4 (žali) turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš gaminio nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir atsitraukti min 2metrus.

Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų.

Nesuveikus gaminiui prie jo prieiti galima ne anksčiau kaip po 15min. Nesuveikusį gaminį įmerkite į indą su vandeniu 24val. Laikyti sausoje, kambario temperatūros vietoje. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Žali spalvoti dūmai su ištraukiamu žiedeliu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *