Rožiniai balionai girliandai su uodegėlėmis 16 cm/ 06″

6,99

Neturime

Tai aukštos kokybės rožiniai balionai girliandai, kurie išsiskiria ypatingu stiprumu ir kokybe. Jie lengvai pučiasi, yra skirti pūsti tik oru. Šie rožiniai balionai puikiai tiks balionų figūroms ar girliandoms modeliuoti.

Pakelyje yra: 100 vnt.
Dydis: 16 cm/ 06″
Spalva: rožinė (baby pink)
Gamintojas: „Qualatex“

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Balionai – ypatingas, šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas! Papuoškite atidarymus, sukaktis, vestuves, krikštynas ar net teminį vakarėlį balionais! Balionai girliandai leis sukurti nuostabią erdvę, kuri bus puiki foto sienelė. Savo šventę galite taip pat dekoruoti oru pūstomis balionų girliandomis, balionų figūrėlėmis ar ore sklandančiais balionais. „Švenčių šalis“ prekiauja belgiškais „Belbal“ ir amerikiečių „Qualatex“ gamintojų foliniais bei guminiais balionais.

Balionai girliandai skirti pūsti tik su oru. Jie išsiskiria savo stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi. Šiuos balionus galite naudoti kurdami įvairias girliandas ar balionų figūrėles.

Oru užpildyti guminiai balionai girliandai

Rožinės spalvos balionai pripučiami per uodegėlę esančią baliono apačioje. Jog pūsti būtų paprasčiau, galite naudoti rankinę pompą, kuri pučia dvejomis kryptimis, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesnio dydžio ir figūriniams balionams arba pučiant mažesnį balionų kiekį. Kompresoriumi pripūsite apie 200 – 300 balionų per valandą. Pripūtus balioną oru būtina užrišti iš pačio baliono uodegėlės padarant mazgą.

Paruoštą balioną galima pririšti su polipropileno juostele. Šią juostelę svarbu rišti tarp baliono mazgo ir baliono uodegėlės galiuko, jog juostelė neprapjautų ir nesusprogdintų pačio baliono. Jei norite sukurti be didelių pastangų net 5 metrų balionų girliandą, galite įsigyti balionų girliandos juostelę, kurios pagalba galėsite sukurti įspūdingas balionų girliandas ir stilingai papuošti savo šventę.

Kad pripūsti rožiniai balionai su uodegėlėmis išsilaikytų kuo ilgiau

Kad balionai džiugintų ilgiau, patalpose balionus laikykite atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinami balionai subliūkšta kur kas greičiau. Baliono sklandymo trukmei įtakos turi net pasikeitęs atmosferos slėgis, drėgmė. Nekartą yra buvę, kad lietuje palikti balionai nusileidžia, nes sudrėkęs balionas pasunkėja. Žinoma, baliono laikymo trukmė sumažėja net žaidžiant su jais, bet gautos emocijos ir įspūdžiai yra kus kas svarbesni nei sklandymo trukmė, ypač vaikams.

Guminiai balionai išnešti į šaltą orą subliūšką. Bet įnešus vėl į šiltą patalpą jų forma atsistato. Šiltuoju metu laiku guminiai balionai palikti karštame automobilyje gali susprogti. Tokio pat rezultato galima sulaukti ir palikus balionus tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Įspėjimas dėl guminių balionų naudojimo

Guminiai balionai netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite guminių balionų prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Guminiai balionai yra jautrūs temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliūkšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.

Pakelyje yra: 100 vnt.
Dydis: 16 cm/ 06″
Spalva: rožinė (baby pink)
Gamintojas: „Qualatex“

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Rožiniai balionai girliandai su uodegėlėmis 16 cm/ 06″”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *