Pasteliniai guminiai balionai, šiltos pilkos spalvos 30cm/12″

1,6913,99

Tai aukštos kokybės šiltos pilkos spalvos, pasteliniai guminiai balionai, kurie pasižymi ypatingu stiprumu, lengvai pučiasi. Tinka pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Pasirinktinai galite pirkti 10vnt. / 25vnt. / 100vnt.

Dydis: 30cm/12″
Gamintojas: „Belbal“

Aprašymas

Balionai – ypatingas, šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas! Atidarymus, sukaktis, vestuves, krikštynas ar kitus renginius papuoškite pastelinių spalvų balionais! Savo šventę galite dekoruoti oru pūstomis balionų girliandomis, balionų figūrėlėmis ar nuostabiai ore sklandančiais balionais. „Švenčių šalis“ prekiauja belgiškais „Belbal“ ir amerikiečių „Qualatex“ gamintojų foliniais bei guminiais balionais.

Pasteliniai guminiai balionai 12″/30cm – tai aukštos kokybės, latekso, pasteliniai balionai. Jie išsiskiria ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi, yra skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Oru užpildyti guminiai balionai

Pasteliniai guminiai balionai pripučiami per uodegėlę esančią baliono apačioje. Jog pūsti būtų paprasčiau, galite naudoti rankinę pompą, kuri pučia dvejomis kryptimis, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesnio dydžio ir figūriniams balionams arba pučiant mažesnį balionų kiekį. Kompresoriumi pripūsite apie 200 – 300 balionų per valandą. Pripūtus balioną oru būtina užrišti iš pačio baliono uodegėlės padarant mazgą.

Paruoštą balioną galima pririšti su polipropileno juostele. Šią juostelę svarbu rišti tarp baliono mazgo ir baliono uodegėlės galiuko, jog juostelė neprapjautų ir nesusprogdintų pačio baliono. Jei norite sukurti be didelių pastangų net 5 metrų balionų girliandą, galite įsigyti balionų girliandos juostelę, kurios pagalba galėsite sukurti įspūdingas balionų girliandas ir stilingai papuošti savo šventę.

Kad pripūsti pasteliniai guminiai balionai išsilaikytų kuo ilgiau

Kad pasteliniai guminiai balionai džiugintų ilgiau, patalpose balionus laikykite atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinami balionai subliūkšta kur kas greičiau. Net pasikeitęs atmosferos slėgis, drėgmė turi įtakos baliono išvaizdai. Ne kartą yra buvę, kad lietuje palikti balionai nusvyra, nes sudrėkęs balionas pasunkėja. Žinoma, baliono laikymo trukmė sumažėja net žaidžiant su jais, bet gautos emocijos ir įspūdžiai yra kus kas svarbesni nei baliono laikymo trukmė, ypač vaikams.

Guminiai balionai išnešti į šaltą orą subliūšką. Bet įnešus vėl į šiltą patalpą jų forma atsistato. Šiltuoju metu laiku guminiai balionai palikti karštame automobilyje gali susprogti. Tokio pat rezultato galima sulaukti ir palikus balionus tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Jog pripūsti pasteliniai guminiai balionai atrodytų dar įspūdingiau

Kurkite ir eksperimentuokite derindami įvairiausius balionus ir jų spalvas bei atspalvius tarpusavyje. Ar tai būtų apvalūs, ar forminiai, ar maži, ar dideli – jų pagalba galite sukurti įspūdingas balionų kompozicijas ir girliandas, kurios nustebins ne tik mažuosius šventės dalyvius, bet ir suaugusiuosius. Balionų kompozicijų ar girliandų pagalba galite sukurti nuostabias fotografavimosi erdves, kurios nuotraukose džiugins ne vienerius metus.

Ypatingas vaizdas, kai guminių balionų kompozicijos ar girliandos yra derinamos su foliniais balionais. Folinių balionų spalvų ir formų gausa padės sukurti nepakartojamą šventę. Puokšte su foliniais balionais skaičiais nustebinsite jubiliatą, įvairių mylimų herojų balionais pradžiuginsite vaikus, širdelės formos balionu pasakysite myliu savo artimiausiems žmonėms! Balionų išvaizdos galimybės yra neribotos.

Jūsų šventei paruošime guminių balionų figūrą ar padėsime išsirinkti ir suderinti balionų spalvas, jog jie tarpusavyje atrodytų puikiai. O jei norite ramiai pasižvalgyti po mūsų turimą balionų asortimentą ir išsirinkti pačius gražiausius bei tinkamiausius balionus Jūsų šventei, užsukę į mūsų internetinį puslapį galite įsigyti visus reikiamus balionus ir jų priedus.

Įspėjimas dėl guminių balionų naudojimo

Guminiai balionai netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite guminių balionų prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Guminiai balionai yra jautrūs temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliūkšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.

PASTABA: guminių balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Pavyzdžių ir idėjų kaip Jūsų pasirinkti balionai gali atrodyti, galite rasti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Papildoma informacija

Pasirinkite balionų kiekį:

10vnt., 25vnt., 100vnt.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pasteliniai guminiai balionai, šiltos pilkos spalvos 30cm/12″”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *