Pastatomas balionas skaičius, aukso spalvos, 74cm

3,99

Folinis, pastatomas balionas skaičius, pučiamas oru. Pripučiamas su komplekte esančiu pripūtimo vamzdeliu arba įprasta pompa. Baliono apačioje esančios kojelės užtikrina baliono stabilumą jį pastačius.

Dydis – 74 cm.
Spalva: aukso spalvos.
Pakuotėje: 1 vienetas.

Aprašymas

Kaip pripūsti balioną?

Pastatomas balionas skaičius pučiamas oru. Balionas rinkinyje komplektuojamas su 14 centimetrų ilgio popieriniu pripūtimo vamzdeliu. Balionas pripučiamas per užpildymo vožtuvą, kuris randasi baliono apatinėje dalyje. Užpildymo vožtuvas ant baliono yra kaip nedidelė 5 centimetrų atsikišusi uodegėlė, ant kurios yra 18 milimetrų skersmens skylutė su rausvos spalvos pertvarėle. Norint pripildyti balioną oru, reikia švelniai atlenkti rausvą pertvarėlę ir į užpildymo vožtuvą įkišti pripūtimo vamzdelį, apytiksliai 8 centimetrus. Per vamzdelį pripūskite balioną, tol kol folija švelniai išsitiesins. Nepripūskite baliono per stipriai, kad pučiamas balionas nesprogtu. Pripūtus balioną – ištraukite popierinį vamzdelį.  Ištraukus vamzdelį, užpildymo vožtuvas automatiškai užsidaro ir neleidžia orui iš baliono tekėti lauk. Balino užpildymui taip pat galima naudoti baliono pompą.

Balionai skaičiai dekoracijose

Oru pūsti balionai savo formą išlaiko net keletą savaičių. Todėl yra labai populiarūs dekoracijose. Pasirinkus keletą skirtingų skaičių, gaunasi išties puikus sprendimas puošiant dviženklio ar net triženklio minėjimo šventes. Išskirtinis šių balionų bruožas yra blizgumas. Be to, galimos trys unikalios sidabro, aukso ir vaivorykštės spalvų variacijos. Skirtingų spalvų pastatomi balionai skaičiai yra vienodo 74 centimetrų aukščio, todėl puikiai dera tarpusavyje. Kad pripūstą balioną nenupūstų oro srautas, baliono apačioje yra kilputės, prie kurių galite pririšti balioną. Balioną pririškite balionų juostelės pagalba, jei reikia, pasinaudokite svareliu.

Kad pastatomas balionas skaičius išsilaikytų kuo ilgiau

Kad folinis balionas skaičius džiugintų kuo ilgiau, patalpose balioną laikykite atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinamas balionas subliūkšta kur kas greičiau. Baliono laikymo trukmė sumažėja net žaidžiant su jais, bet gautos emocijos ir įspūdžiai yra kus kas svarbiau, ypač vaikams. Balionai išnešti į šaltą orą subliūšką. Bet įnešus vėl į šiltą patalpą jų forma atsistato. Šiltuoju metu laiku balionai palikti karštame automobilyje gali susprogti. Tokio pat rezultato galima sulaukti ir palikus balionus tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Ar folinį balioną galima naudoti pakartotinai?

Pastatomi balionai skaičiai yra daugkartinio naudojimo. Pasibaigus šventei neskubėkite baliono išmesti. Kad balionas neužimtu vietos, išleiskite iš baliono orą. Tam puikiai pasitarnaus pripūtimo vamzdelis arba geriamasis šiaudelis. Į baliono užpildymo vožtuvą pakankamai giliai įkiškite šiaudelį, taip kad pilnai atsivertu vožtuvas ir oras iš baliono vidaus netrukdomai galėtų tekėti lauk. Švelniai spauskite balioną iki tol kol oras iš baliono vidaus pilnai ištekės. Tvarkingai išleistas balionas puikiai tiks pakartotinam naudojimui.

Įspėjimas dėl balionų naudojimo

Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite balionų prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Folinis balionas yra jautrus temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliukšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.

 

Dydis – 74cm.
Spalva – aukso spalvos.
Balionas ženklinamas CE – produktas atitinka taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
Gamintojas – GoDan, Lenkija. Pagaminta Kinijoje.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

PASTABA: Pastatomų balionų skaičių spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Pastatomas balionas skaičius, aukso spalvos, 74cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *