fbpx

Padėkliukų rinkinys su palinkėjimais

9,99

Padėkliukų rinkinys puodeliams. Kiekvienas padėkliukas siunčia po skirtingą linkėjimą. Į rinkinį įeina 6 padėkliukai ir stovelis.

Padėkliuko skersmuo – 11cm.

Prieinamumas: Turime

Išskirtinis, mediena kvepiantis stalo akcentas. Padėkliukų rinkinys su palinkėjimais gali tapti jaukia ir išskirtine dovana. Kiekvienas padėkliukas siunčia po skirtingą linkėjimą.

Kartais norisi nustebinti įdomiai pateikta dovana. Mūsų gamintos medinės originalios dovanos ( Padėkliukų rinkinys su palinkėjimais). Dėžutės buteliui,  medinės alaus dėžutės, simboliai, raidės, skaičiai, pinigų vokeliai gali būti su jūsų šventei pritaikytomis frazėmis ir įsimenančiais užrašais. Pagal progą galite rinktis užrašą „Jubiliejus“ „Gimtadienis“ „Krikštynos“ „Meilė yra saldi“. Daugybė įvairių užrašų ant dėžučių, vokelių, smeigtukų ar kitų medinių gaminukų gelbės, kai bus sunku išrinkti dovaną vyrui, kolegai, kaimynui ar netgi bosui. Šis torto smeigtukas, tai detalė, kuri gali tortuką, keksiuką ar puokštę paversti jaukia, asmeniška dovanos idėja! Daugiau įvairiausių idėjų galite pamatyti mūsų FACEBOOK puslapyje.

Scroll to Top