Helio dujos balionams, dujų pakanka pripūsti iki 50 vnt. balionų

64,99

Turime

Helio dujos skirtos latekso ir folinių balionų putimui, kad jie skraidytu ore.
Tinkamai naudojant, cilindre esančių helio dujų kiekio, pakanka pripūsti 50 vnt. 23cm skersmens dydžio balionų, arba 40vnt. 25cm skersmens dydžio balionų.

Prekės pakuotę sudaro: cilindras užpildytas suslėgtomis helio dujomis ir balionų užpildymo vožtuvas. Cilindre yra 0,42 kubinių metrų helio dujų (0,42 m3).
Gamintojas: „GoDan“

PASTABA: produkto spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Helio dujos balionams

Norint kad balionai sklęstu ore, įprastai jie yra užpildomi helio dujomis. Tokią paslauga visados suteiksime „Švenčių šalis” fizinėse parduotuvėse. Bet kartais, šventei yra ruošiamasi savarankiškai ir balionus helio dujomis norima užsipildyti patiems. Naudojantis helio dujų cilindru tai padaryti bus išties paprasta.

Kaip pripūsti balionus helio dujomis?

 1. Balionus geriausia pūsti 1-2 valandoms iki šventės ar renginio.
 2. Pasistatykite cilindrą stabiliai, kad neapvirstu.
 3. Nuo ventilio antgalio atsukite juodos spalvos apsauginį dangtelį ir prisukite balionų užpildymo vožtuvą.
 4. Prieš laikrodžio rodyklės kryptį pasukite žalios spalvos rankeną, kad atidarytumėte ventilį;
 5. Baliono kakliuką užmaukite ant užpildymo vožtuvo.
 6. Plačiausioje vožtuvo vietoje, tarp nykščio ir smiliaus, sandariai laikykite suspaustą baliono kakliuką. Vožtuvą palengva palenkite žemyn, kad helis iš cilindro pradėtu tekėti į balioną.
 7. Pripūskite balioną iki reikiamo dydžio.
 8. Kai tik balionas bus pripūstas, nebelenkite vožtuvo – tada dujų tiekimas automatiškai sustos.
 9. Užspauskite baliono kakliuką ir numaukite nuo vožtuvo.
 10. Ištempę baliono kakliuką užnerkite mazgą (užriškite) taip, kad helio dujos netekėtu iš baliono. Prie baliono pririškite norimo ilgio juostelę.
 11. Baigus pildyti balionus, užsukite ventilį, sukdami rankenėlę laikrodžio rodyklės kryptimi.
 12. Norėdami transportuoti ar laikyti ne pilnai ištuštinta helio dujų cilindrą, nusukite vožtuvą ir ant ventilio antgalio užsukite apsauginį dangtelį.
 13. Tuščia helio dujų cilindrą galima pašalinti kaip perdirbamas atliekas.

Patarimai balionus pučiant helio dujomis:

Latekso balionus helio dujomis pūskite prieš pat naudojimą, ne ankščiau kaip 1-2 valandas iki šventės. Helio dujos yra labai skvarbios ir prateka net pro latekso baliono sieneles, dėl to balionai skraido tik ribotą laiką. Norint kad balionai sklęstų kuo ilgiau geriau naudoti didesnio dydžio balionus. Balionus helio dujomis pūskite tiek, kol įgaus reikiama formą. Būtina atkreipti dėmesį, jei perpūsite balionus, balionų sklandymo trukmė sutrumpėja. Balionų sklandymo trukmę galima prailginti panaudojus specialius balionų klijus.
Foliniai balionai pripusti helio dujomis sklando daug ilgiau, nes medžiaga iš kurios pagaminti šie balionai nepraleidžia mažų helio molekulių. Foliniuose balionuose helio nutekėjimas galimas tik per baliono užpildymo vožtuvą. Todėl pririšant šiuos balionus juostele, būtina nepažeisti užpildymo vožtuvo.
Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, kad keičiantis aplinkos temperatūrai, kinta ir baliono forma, tai yra, išnešus balioną į šaltą orą, balionai subliukš, o aukštesnėje temperatūroje helio dujos išsiplečia ir balionai tampa didesni, ir gali net susprogti – todėl būkite atsargūs, ir neperpūskite balionų.

Pripučiamų balionų kiekis ir skraidymo laikas:

Žemiau esančioje lentelėje pateikiame kiek su cilindre esančiu helio dujų kiekiu galima pripūsti balionų, bei kokio galima tikėtis balionų skraidymo laiko.

Baliono tipas:

Pripučiamų balionų skaičius:Balionų sklandymo laikas:

Latekso balionai ⌀23cm

maždaug 505-7 valandų

Latekso balionai ⌀25cm

maždaug 40apie 10 valandų
Latekso balionai ⌀28cmmaždaug 25

apie 12 valandų

Foliniai balionai ⌀46cmmaždaug 20

apie 4 dienas

Lentelėje patektos vertės yra apytikslės. Pripučiamų balionų kiekį galima pasiekti tik tinkamai naudojantis helio duju cilindru. Balionų sklandymo laikas taip pat priklauso ir nuo daug kitų veiksnių: pasistenkite patalpose balioną laikyti atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinamas balionas subliūkšta kur kas greičiau.

Apie helį

Helis yra bespalvės, beskonės ir bekvapės, netoksiškos inertinės dujos. Jos apie 5 kartus lengvesnis už orą – dėl šios priežasties helio dujomis pripildyti balionai sklando ore. Nors helio dujos ir nėra kenksmingos, įkvėpus šių dujų mūsų smegenys gali nebegauti deguonies ir blogiausiu atveju gali baigtis uždusimu. Neįkvėpkite helio!

Balionus helio dujomis pūskite gerai vėdinamose patalpose arba lauke. Nepūskite balionų mažose patalpose.

Saugos įspėjimai:

Netinka vaikams iki 36 mėnesių! Vaikai iki 8 metų gali užspringti nepripūstais ar susprogusiais balionais. Reikalinga suaugusiųjų priežiūra. Helio dujų cilindrą, balionus ir balionų reikmenis laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Cilindre yra aukštas slėgis. Helio dujų cilindrą laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių, tiesioginių saulės spindulių ar tiesioginės liepsnos. Cilindrą sandėliuokite gerai vėdinamose, vėsiose, ir sausose patalpose. Atsargiai elkitės su helio dujų cilindru: nedirbkite su aštriais daiktais ir neleiskite jam nukristi.

 

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Helio dujos balionams, dujų pakanka pripūsti iki 50 vnt. balionų”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *