fbpx

Guminiai balionai “Šypseniukai” 30cm/5vnt

1,69

Tai aukštos kokybės guminiai balionai “Šypseniukai”. Jie pasireiškia ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi, yra skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Dydis – 30cm – 12″.

Spalva – geltona su piešinuku.

Gamintojas – Gemar.

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Neturime

Balionai – ypatingas, šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas! Guminiai balionai “Šypseniukai” 30cm/5vnt. Galima dekoruoti oru pūstų girliandų ir figūrų pagalba. „Švenčių šalis“ prekiauja belgiškais “Belbal”  ir amerikiečių „Qualatex“ gamintojų foliniais, bei guminiais balionais. Jūsų šventei paruošime balionų figūrą ar puokštę skraidančių balionų, bet jeigu reikalingas didelis kiekis ir norite puošti patalpas patys, pas mus galite įsigyti visus reikiamus balionų priedus. Jei norite pūsti daug balionų oru – įsigykite pompą, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesniems ir figūriniams balionams. Kompresoriumi pripūsite apie 200-300 balionų per valandą. Jei norite pūsti balionus heliu, jums reikės talpos su heliu, balionų ir hi-float skysčio buteliuko. Nesutepus, specialiu skysčiu balionų vidaus, jie sklando tik 1dieną, o apdoroti skysčiu  balionai sklando 4-10 dienų. Nuostabiai ir įspūdingai atrodo foliniai balionai tiek vieni , tiek puokštėse. Folija neleidžia heliui prasiskverbti, todėl skraidymas ilgas,  2-4 savaitės. Folinių balionų spalvų ir formų gausa padės sukurti nepakartojamą šventę. Puokšte su skaičiais nustebinsite jubiliatą, įvairių  mylimų herojų balionais pradžiuginsite vaikus, širdelės formos balionu pasakysite myliu savo artimiausiems žmonėms ! Balionų išvaizdos galimybės yra neribotos.

Tai aukštos kokybės guminiai balionai “Šypseniukai” 30cm/5vnt. Jie pasireiškia ypatingu stiprumu ir kokybe, lengvai pučiasi, yra skirtas pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Dydis – 30cm/12″

Spalva – geltonas su šypsenėle.

Gamintojas – Gemar.

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Guminiai balionai “Šypseniukai” 30cm/5vnt”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Jums taip pat gali patikti…

Scroll to Top