Folinis balionas „Pižamų herojai“ 46cm/18“

3,49

Turime

Tai aukštos kokybės folinis balionas „Pjmasks”–  jis pasireiškia ypatingu stiprumu, yra skirtas pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Dydis: 46cm

Priedai prie baliono: svarelis, juostelė, popierinis vamzdelis.

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Folinis balionas su pižamų herojais

Balionai su personažais – tai spalvingos ir nuotaikingos dekoracijos vaikų šventėse. Tokie balionai taip pat tinkami kaip priedas prie dovanos, ar tiesiog, norint nustebinti vaiką, kuris labai mėgsta šiuos personažus. Juk pižamų herojai, tai trys vaikai, kurie naktimis pavirsta spalvingais, ryškiais, pozityviais herojais. Vaikus tai labai įtraukia, galbūt jie apie tai net svajoja ir patys.  Todėl šis balionas sukurs nepamirštamą akimirką ir nuostabą vaikui, kurią prisimins ilgai.

Šis folinis balionas tinkamas pūsti tiek oru, tiek heliu. Pripūstas oru balionas vaiką džiugins iki kelių savaičių, o jeigu pūsite heliu, jis balione išsilaikys apie 2 savaites. Pripūsto baliono dydis yra 46cm, prie jo yra pridedamas vamzdelis, kuris skirtas pripūsti balioną. Į komplektą taip pat įeina svarelis ir 1,5m ilgio juostelė.

Kaip pripūsti balioną oru:

įkiškite vamzdelį į vožtuvą, esantį baliono apačioje, ir pūskite per jį. Kai balionas yra pakankamai pripūstas, ištraukite vamzdelį. Dabar balionas užsandarintas. Dalį juostelės prakiškite pro viršuje esančią mažą skylę, kad galėtumėte pakabinti balioną ant sienos ar lubų.

Svarelis skirtas balionui pripūstam helio dujomis, kadangi helis yra lengvesnis už orą, juo pripildytas balionas kyla aukštyn. Kad vaikas galėtų pasiekti balioną, ar kad lauke jo nepaleistų į dangų, svarelis šiek tiek jį nusveria į apačią.

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

 

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Folinis balionas „Pižamų herojai“ 46cm/18“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *