Folinis balionas „Drugys“

4,99

Neturime

Tai aukštos kokybės folinis balionas „Drugys“, kuris pasireiškia ypatingu tvirtumu. Tinka pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.
Helio dujomis pripūsto baliono skraidymo laikas 2-4 savaitės.

Dydis prieš pūtimą: 120×80 cm (47″x34″)
Dydis po pripūtimo: 110×67 cm (43″x30″)

Gamintojas: PartyDeco.

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Folinis balionas „Drugys“

Balionai – ypatingas, šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas! Drugelio formos folinis balionas, puikiai tiks vaiko šventei. Savo šventę galima dekoruoti oru pūstų girliandų ir figūrų pagalba. „Švenčių šalis“ prekiauja įvairių gamintojų kokybiškais foliniais bei guminiais balionais. Jūsų šventei paruošime balionų figūrą ar puokštę skraidančių balionų, bet jeigu reikalingas didelis kiekis ir norite puošti patalpas patys, pas mus galite įsigyti visus reikiamus balionų priedus. Jei norite pūsti daug balionų oru – įsigykite pompą, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesniems ir figūriniams balionams. Kompresoriumi pripūsite apie 200-300 balionų per valandą. Jei norite pūsti balionus heliu, jums reikės talpos su heliu, balionų ir „Hi-float0“ skysčio buteliuko. Nesutepus, specialiu skysčiu balionų vidaus, jie sklando tik 1 dieną, o apdoroti skysčiu  balionai sklando 4-10 dienų. Nuostabiai ir įspūdingai atrodo foliniai balionai tiek vieni, bet tiek puokštėse. Folija neleidžia heliui prasiskverbti, todėl skraidymas ilgas,  2-4 savaitės. Folinių balionų spalvų ir formų gausa padės sukurti nepakartojamą šventę. Puokšte su skaičiais nustebinsite jubiliatą, įvairių  mylimų herojų balionais pradžiuginsite vaikus, širdelės formos balionu pasakysite myliu savo artimiausiems žmonėms! Balionų išvaizdos galimybės yra neribotos.

Heliu pūstų balionų priežiūra

Helis – labai skvarbios dujos, kurios veržiasi pro baliono sienelę. Tam, kad prailginti guminių balionų skraidymo laiką, geriausia baliono vidų ištepti specialiais klijais Hi-Float. Tiek guminių, tiek folinių balionų kabėjimo laiką įtakoja įvairūs veiksniai (vėjo blaškymas, oro temperatūros kaita ir skersvėjis).

Tai aukštos kokybės, drugelio formos folinis balionas –  jis išsiskiria ypatingu stiprumu, yra skirtas pūsti tiek oru, tiek helio dujomis. Heliu užpildytų balionų skraidymo laikas 2 – 4 savaitės.

Dydis – 110×67 cm.

Gamintojas – PartyDeco

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Pavyzdžių ir idėjų kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų Facebook svetainėje.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Folinis balionas „Drugys“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *