Folinis balionas „Drugelis” 64x53cm

4,99

Tai aukštos kokybės folinis balionas „Drugelis” jis išsiskiria ypatingu stiprumu ir kokybe. Yra skirtas pūsti tiek oru, tiek helio dujomis. Heliu užpildytų balionų skraidymo laikas 2 – 4 savaitės.

Dydis: 64 x 53 cm
Gamintojas: „GoDan“

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Turime

Aprašymas

Balionai – ypatingas, šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas! Folinis balionas drugelis puikiai tiks įvairioms progoms. Savo šventę galima dekoruoti oru pūstų girliandų ir figūrų pagalba. „Švenčių šalis“ prekiauja belgiškais “Belbal”  ir amerikiečių „Qualatex“ gamintojų foliniais, bei guminiais balionais. Jūsų šventei paruošime balionų figūrą ar puokštę skraidančių balionų, bet jeigu reikalingas didelis kiekis ir norite puošti patalpas patys, pas mus galite įsigyti visus reikiamus balionų priedus. Jei norite pūsti daug balionų oru – įsigykite pompą, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesniems ir figūriniams balionams. Kompresoriumi pripūsite apie 200-300 balionų per valandą. Jei norite pūsti balionus heliu, jums reikės talpos su heliu, balionų ir hi-float skysčio buteliuko. Nesutepus, specialiu skysčiu balionų vidaus, jie sklando tik 1 dieną, o apdoroti skysčiu  balionai sklando 4-10 dienų.

Nuostabiai ir įspūdingai atrodo foliniai balionai tiek vieni , tiek puokštėse. Folija neleidžia heliui prasiskverbti, todėl skraidymas ilgas,  2-4 savaitės. Folinių balionų spalvų ir formų gausa padės sukurti nepakartojamą šventę. Puokšte su skaičiais nustebinsite jubiliatą, įvairių  mylimų herojų balionais pradžiuginsite vaikus, širdelės formos balionu pasakysite myliu savo artimiausiems žmonėms!

Heliu pūstų balionų priežiūra:

Helis – labai skvarbios dujos, kurios veržiasi pro baliono sienelę. Tam, kad prailginti guminių balionų skraidymo laiką, geriausia baliono vidų ištepti specialiais klijais Hi-Float. Tiek guminių, tiek folinių balionų kabėjimo laiką įtakoja įvairūs veiksniai (vėjo blaškymas, oro temperatūros kaita ir skersvėjis)

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Papildoma informacija

Svoris 0,05 kg

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Folinis balionas „Drugelis” 64x53cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *