Fejerverkai 88 šūvių „Eagle 43“ TW43

52,99

Neturime

KategorijaF3
Šūvių skaičius88
Kalibras (mm)20
Trukmė (s)30
Matmenys (mm)270/200/125
NEC (g)491.2
Svoris (kg)3.57

Aprašymas

Fejerverkai „Eagle 43“

„Eagle 43“ – tai labai ryškus, itin spalvingas ir intensyvus fejerverkas. Jis pakerės išskirtinumo ieškančius klientus ir sužavės savo efektų gausa.

Fejerverko pradžioje šaudantys šūviai greiti ir skrodžia dangų kaip tikras erelis. Auksinius pliūpsnius su mėlynais akcentais ir žalius bei raudonus šūvius su auksiniais akcentais papildo smagus spragsėjimas, kuris dar labiau pritraukia dėmesį prie spalvingų ir plačių pliūpsnių. Danguje pasirodantys ryškūs žali ir raudoni šūviai, kaip kometos uodegos, nuspalvina dangų, o tuo metu intensyviai šaudantis fejerverkas žavi iki paskutinio akordo. Fejerverką vainikuoja garsiniai šūviai, kurie primina erelio klyksmą, ir platūs, raudoni ir auksiniai pliūpsniai.

Naudojimas

F3 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Baterija turi dvi dagtis. Pasirinkite pirmąjį dagtį ir nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Jeigu baterija po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai 88 šūvių „Eagle 43“ TW43”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *