Fejerverkai „Radioactive“ TB91

39,99

Neturime

KategorijaF2
Šūvių skaičius25
Kalibras (mm)30
Trukmė (s)30
Matmenys (mm)180/175/220
NEC (g)375
Svoris (kg)3.2

Aprašymas

Fejerverkai „Radioactive“

Spalvingas, ryškus, nepastovus kaip tikra radiacija, bet dėl to tik dar labiau užburiantis ir dėmesį prikaustantis „Radioactive“ fejerverkas pakerės kiekvieną. Jo persipinančios spalvos sukurs intensyvų ir itin gražų pasirodymą Jums.

Šis intensyvus ir itin besikeičiantis fejerverkas pradedamas plačiais, raudonais šūviais. Šie pliūpsniai papildomi spragsėjimu, kuris sukuria dar daugiau jaudulio ir grožio danguje. Stebėkite dangų, nes jame besikeičiančios spalvos pakeri. Nuo ryškiai raudonos iki prabangios auksinės, nuo karališkos mėlynos iki kerinčios purpurinės, nuo sodrios raudonos iki gaivios žalios… O finalinis šūvis savo išskirtine spalva, dydžiu, grožiu ir smagiu spragsėjimu gali Jus priversti net aiktelėti.

Naudojimas

F2 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėti ant lygaus horizontalaus paviršiaus ne arčiau kaip 20 metrų nuo žmonių, medžių, pastatų, laidų, automobilių, greitai užsidegančių medžiagų ir pan. Fejerverkai „Radioactive“ turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš fejerverko nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 8 metrų atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Nesuveikus fejerverkui prie jos prieiti galima ne anksčiau kaip po 15 min. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 16 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai „Radioactive“ TB91”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *