Akcija!

Fejerverkai 25 šūvių „3 Space Race“ TB89

89,99

Turime

Šiuos fejerverkus gali įsigyti tik asmenys nuo 18 metų.
Fejerverkų atsiėmimas galimas tik fizinėse „Švenčių šalis parduotuvėse Mažeikiuose ir Telšiuose. Atsiimant fejerverkus, su savimi turėkite asmens dokumentą, nes „Švenčių šalis” pardavėjas gali paprašyti parodyti dėl amžiaus patikrinimo.

Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

KategorijaF3
Šūvių skaičius25
Kalibras (mm)50
Trukmė (s)70
Matmenys (mm)31/28/28
NEC (g)1000
Svoris (kg)9.4

Aprašymas

Fejerverkai „3 Space Race“

Pasiruoškit, dėmesio, startas! Lai prasideda šviesų ir spalvų lenktynės! „3 Space Race“ – tai fejerverkas, kurio šūviai tarsi rungtyniauja tarpusavyje. Jie tarsi lenktynių trasoje vienas kitą pralenkia savo grožiu ir spalvingumu.

Pasirodymas danguje pradedamas ryškiais ir užtikrintais, spalvingais šūviais. Juos papildo auksinės fejerverkų uodegos. Jis pratęsiamas žaismingais, mėlynais, žalsvais ir raudonais pliūpsniais, kurie primena greit besikeičiančias žvaigždes lenktynių metu. Fejerverkas užbaigiamas spalvingais šūviais danguje, kurie žaismingai pokši ir sukuria lenktynių finišo gaudesio ir sveikinimų įspūdį.

Naudojimas

F3 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Baterija turi dvi dagtis. Pasirinkite pirmąjį dagtį ir nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Jeigu baterija po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai 25 šūvių „3 Space Race“ TB89”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *