+370 646 33540

Akcija!

Fejerverkai 144 šūvių „Apocalypse“ TB405

189,99

Neturime

Galimas nemokamas prekės atsiėmimas Mažeikiuose ir Telšiuose.
Dėl pristatymo į kitus miestus susisiekite telefonu:
+370 646 33540

Kategorija F2
Šūvių skaičius 144
Kalibras (mm) 25
Trukmė (s) 95
Matmenys (mm) 410/520/210
NEC (g) 1890
Svoris (kg) 14.10

Aprašymas

Fejerverkai „Apocalypse“

Ar Jūs įsivaizduojate, kaip atrodytų pasaulio pabaiga, jei ji būtų perteikta fejerverkų danguje? Mes ją įsivaizduojame taip – prabangiais fejerverkų efektais papildytą, ryškią ir itin spalvingą.

„Apocalypse“ – tai prabangus ir ilgai trunkantis fejerverkas. Jis pradedamas ryškiais, kiek netvarkingai besisukiojančiais, auksiniais pliūpsniais, kurios papildo tarsi perlai krentantys iš dangaus balti šūviai. Juos papildo spalvingi žalios, raudonos ir mėlynos spalvos fejerverkai. Danguje taip pat pasirodo it fejerverkų puokštės su itin smagiu traškėjimu ir žėrėjimu, o iš apačios juos papildo aukso spalvos fejerverkai, kurie primena fontanų šokį. Fejerverkas užbaigiamas ryškiais raudonos, žalios ir mėlynos spalvos šūviais, kurie nuspalvina visą dangų sukurdami itin prabangų vaizdą Jums ir Jūsų svečiams.

Naudojimas

F3 kategorijos fejerverkai naudojami tik lauke. Įsitikinkite, kad virš fejerverko nėra jokių kliūčių (elektros linijų, medžių ir panašiai). Nenaudokite fejerverko šalia aukštų pastatų ar greitai užsidegančių daiktų. Fejerverką padėkite ant lygaus ir stabilaus pagrindo. Fejerverkai turi stovėti vertikaliai, rodyklėmis į viršų. Baterija turi dvi dagtis. Pasirinkite pirmąjį dagtį ir nuplėškite dagties apsauginę oranžinę plėvelę, atlenkite dagtį į šoną taip, kad padegimo metu virš baterijos nebūtų jokių jūsų kūno dalių. Ištiesę ranką uždekite dagtį ir nedelsdami atsitraukite ne mažesniu nei 15 metrų atstumu. Žiūrovai turi būti ne mažesniu nei 25 metrai atstumu.

Draudžiama naudoti esant stipriam vėjui. Draudžiama uždegus uždegimo virvutę būti šalia gaminio, pasilenkti virš jo, mesti į ugnį. Draudžiama ardyti, net ir po panaudojimo. Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį, pasibaigus galiojimo terminui, pažeistus gaminius, nesilaikant instrukcijų. Jeigu baterija po uždegimo nesuveikė, nesiartinkite prie jos mažiausiai 15 minučių. Nesuveikusią bateriją įmerkite į indą su vandeniu 24 val.

Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

 

PASTABA: fejerverkų atsiėmimas galimas tik „Švenčių šalies“ parduotuvėse

Pavyzdžių ir idėjų, kaip atrodo pasirinkta prekė, galite rasti mūsų fejeras.lt ar pirotechnikas.lt svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Fejerverkai 144 šūvių „Apocalypse“ TB405”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *