Bengališka ugnelė skaičius 1

1,69

Auksinė spalvos bengališka ugnelė skaičius, gali tapti nuostabiu Jūsų šventės akcentu!

Kategorija: F1

Neturime

Bengališka ugnelė skaičius 1 – prabangi šventės puošmena

Bengališka ugnelė skaičius 1 – graži ir elegantiška šventės puošmena. Ugnelės itin nuostabiai atrodo nuotraukose ir įtraukia visus šventės dalyvius. Tai puikus pasirinkimas gimtadienio ar sukakčių šventėse. Puoškite bengališkomis ugnelėmis skaičiais tortus, desertus ar net skanumynus, kuriuos mėgstate. Švelnios ir šiltos spalvos ugnelės yra draugiškos gyvūnams. Jos gan tylios, tad negąsdins Jūsų augintinių. Tai puikus pasirinkimas, jei norite gražaus vakaro akcento.

Naudojimas

F1 kategorijos bengališka ugnelė skaičius 1 rekomenduojama naudoti tik lauke. Vienu metu naudokite tik vieną bengališką ugnelę. Liepsną įstatykite vertikaliai į tortą ar kitą laikančią medžiagą, nelaikykite rankoje. Užtikrinkite, kad gaminys nenuvirstų. Uždekite bengališkos ugnelės galą ir atsitraukti ne mažiau nei 1 metro atstumu. Neįkvėpkite dūmų. Nenaudokite gaminio šalia greitai užsidegančių daiktų. Panaudojus gaminį karštą lazdelę įmerkite į vandenį.

Draudžiama naudoti: ne pagal paskirtį; pasibaigus galiojimo terminui; pažeistus gaminius; nesilaikant instrukcijų. Draudžiama parduoti ir naudoti asmenims jaunesniems nei 18 metų. Draudžiama naudoti asmenims apsvaigusiems nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Bengališka ugnelė skaičius 1”

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Scroll to Top