Balionų svarelis (rožinis/violetinis)

1,49

Neturime

Padekoruotas balionų svarelis, skirtas prilaikyti iki 20 standartinių, helinių balionų.

Svoris: apie 220g.

Aprašymas

Ypatingas šventinę nuotaiką sukuriantis akcentas – balionai ir balionų puokštės. Tačiau balionai ir neapsieina be svarelių (Balionų svarelis (rožinis/violetinis) Prekiaujame kokybiškais belgiškais Belbal, Qualatex, Gemar gamintojo balionais. Siūlome teminius balionus įvairioms progoms – vestuvėms, krikštynoms, jubiliejams, gimtadieniams, Valentino dienai arba tiesiog vienspalvius. Aukštos kokybės latekso balionai tamprūs, dideli, skirti pūsti tiek oru, tiek helio dujomis.

Balionai – puošmena, sakanti, kad čia yra šventė! Tam, kad šventė ir balionų puokštė būtų pilnai paruošta, reikalingi ir balionų svareliai (Balionų svarelis (rožinis/violetinis) kurie prilaikys balionus ir padės jiems gražiai stovėti šventėje.  Atidarymus, sukaktis, vestuves, krikštynas ar kitus renginius papuoš balionai. Galima puošti oru pūstų girliandų ir figūrų pagalba. Švenčių šalis prekiauja įvairiais aukštos kokybės guminiais ir foliniais balionais. Jūsų šventei paruošime balionų figūrą ar puokštę skraidančių balionų, bet jeigu reikalingas didelis kiekis ir norite puošti patalpas patys, pas mus galite įsigyti visas reikiamas prekes.

Jei norite pūsti daug balionų oru – įsigykite pompą, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesniems ir figūriniams balionams. Kompresoriumi pripūsite apie 200-300 balionų per valandą. Jei norite pūsti heliu balionus, jums reikės talpos su heliu, balionų ir hi-float skysčio buteliuko. Nesutepus specialiu skysčiu balionų vidaus, jie sklando tik 1 dieną ir jums tinka tuomet, kai ketinate tuoj pat, pavyzdžiui, po fotosesijos juos paleisti į dangų. Apdoroti skysčiu  balionai sklando 4-10 dienų. Nuostabiai ir įspūdingai atrodo foliniai balionai tiek vieni , tiek puokštėse. Folija neleidžia heliui prasiskverbti, todėl skraidymas ilgas,  2-4 savaitės. Folinių balionų spalvų ir formų gausa padės sukurti nepakartojamą šventę. Puokšte su skaičiais nustebinsite jubiliatą, įvairių  mylimų herojų balionais pradžiuginsite vaikus, širdelės formos balionu pasakykite myliu savo artimiausiems žmonėms! Daugiau balionų ir įvairiausių idėjų galite pamatyti mūsų FACEBOOK puslapyje.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Balionų svarelis (rožinis/violetinis)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Nuolaidos kodas: velykos20