Balionų rinkinys „Katė“

24,99

Turime

Balionų figūrėlė „Katė“ itin žavi dekoracija ir šventės puošmena.

Šį balionų rinkinį sudaro:

  • 33 balionai,
  • 2 modeliavimo balionai,
  • 1 folinis balionas,
  • 24 vnt. lipnių juostelių,
  • 2,5 m balionų girliandos juostelė.

Figūrėlės apytikslis dydis: 83×140 cm.

Gamintojas: PartyDeco.

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kitų įrenginio ekrano nustatymų.

Aprašymas

Balionų rinkinys „Katė“

Iš šio nuostabaus balionų rinkinio galite pasidaryti puikią balioninę figūrėle, kuri nustebins kiekvieną. Rinkinyje rasite guminius balionus, folinius balionus, modeliavimo balionus, balionų girliandos juostelę ir pagalbines priemones, kurios leis patogiai užbaigti figūrėlę.

Kaip pripūsti folinį balioną?

Folinis balionas „Katė“ gali būti pripučiamas oru. Folinis balionas, kurį rasite rinkinyje, pripučiamas per užpildymo vožtuvą, kuris randasi baliono apatinėje dalyje. Užpildymo vožtuvas ant baliono yra kaip nedidelė 8 centimetrų atsikišusi uodegėlė, ant kurios yra 18 milimetrų skersmens skylutė su rausvos spalvos pertvarėle. Norint pripildyti balioną dujomis, reikia švelniai atlenkti rausvą pertvarėlę ir į užpildymo vožtuvą patalpinti/ įkišti baliono pompos antgalį. Baliono pripildymui oru galima pasinaudoti ir įprastu geriamuoju šiaudeliu. Pripūtus balioną, užpildymo vožtuvas automatiškai užsidaro ir neleidžia užpildytoms dujoms iš baliono ištekėti lauk.

Oru užpildyti guminiai balionai

Melsvi pasteliniai balionai pripučiami per uodegėlę esančią baliono apačioje. Jog pūsti būtų paprasčiau, galite naudoti rankinę pompą, kuri pučia dvejomis kryptimis, arba kompresorių. Pompa reikalinga mažesnio dydžio ir figūriniams balionams arba pučiant mažesnį balionų kiekį. Kompresoriumi pripūsite apie 200 – 300 balionų per valandą. Pripūtus balioną oru būtina užrišti iš pačio baliono uodegėlės padarant mazgą. Jog guminiai balionai laikytųsi ilgiau, juos galite sutepti su balionų klijais.

Kad pripūsti balionai išsilaikytų kuo ilgiau

Kad balionai džiugintų ilgiau, patalpose balionus laikykite atokiau nuo šildytuvų ir kondicionierių, venkite skersvėjų. Pastoviai judinami balionai subliūkšta kur kas greičiau. Baliono sklandymo trukmei įtakos turi net pasikeitęs atmosferos slėgis, drėgmė. Ne vieną kartą yra buvę, kad lietuje palikti balionai pabliūkšta. Žinoma, baliono laikymo trukmė sumažėja net žaidžiant su jais, bet gautos emocijos ir įspūdžiai yra kus kas svarbesni nei išsilaikymo trukmė, ypač vaikams.

Balionai išnešti į šaltą orą subliūšką. Bet įnešus vėl į šiltą patalpą jų forma atsistato. Šiltuoju metu laiku balionai palikti karštame automobilyje gali susprogti. Tokio pat rezultato galima sulaukti ir palikus balionus tiesioginiuose saulės spinduliuose.

Kad Jūsų Helovino vakarėlis taptų šiurpulingiausias – balionų rinkinys „Katė“

Kad Jūsų vakarėlis taptų pats šiurpiausiai įspūdingiausias, papuoškite savo namus dekoracijomis. Helovino balionų rinkinys „Katė“ padės sukurti dar įdomesnį Jūsų aplinkos įvaizdį. Šiurpią balioninę figūrėlę lengvai priderinsite prie interjero ir kitų Helovino šventės dekoracijų.

Ar folinį balioną galima naudoti pakartotinai?

Folinis balionas „Katė“ yra daugkartinio naudojimo. Pasibaigus šventei neskubėkite baliono išmesti. Kad balionas neužimtu vietos, išleiskite iš baliono dujas. Tam puikiai pasitarnaus geriamasis šiaudelis. Į baliono užpildymo vožtuvą pakankamai giliai įkiškite šiaudelį, taip kad pilnai atsivertu vožtuvas ir dujos iš baliono vidaus netrukdomai galėtų tekėti lauk. Švelniai spauskite balioną iki tol kol dujos iš baliono vidaus pilnai ištekės. Tvarkingai išleistas balionas puikiai tiks pakartotinam panaudojimui tiek pripučiant oru, tiek helio dujomis.

Įspėjimas dėl balionų naudojimo

Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite balionų prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Folinis balionas yra jautrus temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliūkšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.

PASTABA: balionų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto balionų pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ar Instagram svetainėse.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Balionų rinkinys „Katė“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *