Folinis balionas skaičius ant kotelio, rožinės spalvos, 13cm

1,29

Folinis balionas skaičius-dekoracija, ant koteliu,13 cm dydžio, pučiamas oru.  Puiki dekoracija švenčiantiems gimtadienį ar jubiliejų. Naudojama torto puošimui, taip pat galima įdėti į gėlių puokštę ar vazonėlį, arba panaudoti kaip dovanos dekoracija.

Dydis – 13 cm, kotelio ilgis – 6 cm.
Spalva – rožinės spalvos.

Aprašymas

Kaip pripučiamas balionas skaičius ant kotelio?

Balionas skaičius ant kotelio pripučiamas oru per pritvirtintą kotelį. Pučiama tol, kol folija prisipildys ir išsities, bei įgaus skaičiaus formą. Nepripūskite baliono per stipriai, kad pučiamas balionas nesprogtu. Nustojus pūsti balioną – užpildymo vožtuvas automatiškai užsidarys ir neleis orui iš baliono tekėti lauk. Jei oras nepatenka pro kotelį į balioną, pūsdami balioną, pirštų galiukais keletą kartų pajudinkite baliono foliją ties kotelio pajungimo vieta.

Įspėjimas dėl balionų naudojimo

Netinka vaikams iki 3 metų amžiaus. Nenaudokite balionų prie antžeminių elektros perdavimo linijų ir perkūnijos metu. Galima susižeisti ilgomis baliono juostelėmis. Folinis balionas yra jautrus temperatūros pokyčiams. Pripūstas balionas žemoje temperatūroje subliukšta, įneštas į kambario temperatūrą – atsistato, aukštoje temperatūroje gali sprogti.

 

Dydis – 13 cm, kotelio ilgis – 6 cm.
Spalva – rožinės spalvos.
Balionas ženklinamas CE – produktas atitinka taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.
Gamintojas – GoDan, Lenkija. Pagaminta Kinijoje.

PASTABA: Folinių balionų skaičių spalvos, atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo nuotraukoje pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Folinis balionas skaičius ant kotelio, rožinės spalvos, 13cm”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *