Vadovo puodelis „Savaitės nuotaika“

5,99

Vadovo puodelis su įvairiomis emocijomis ne tik puikiai atrodys ant pusryčių stalo, bet ir padės ryškiai pradėti kiekvieną dieną. Pasirinkite savo emociją, dieną ir leiskite „Savaitės nuotaika“ puodeliui tapti jūsų gyvenimo dalimi.

Puodelio talpa: 300 ml

Gamybos terminas: iki 5 darbo dienų

Kategorija

Aprašymas

Vadovo puodelis „Savaitės nuotaika“

Artėjant boso dienai vis dar nesugalvojate ką dovanoti savo mylimam ir gerbiamam vadovui/vadovei? Ieškote geriausios dovanos idėjos, bet niekaip nesurandate? Na ką gi, užsukote būtent ten kur Jums ir reikia! Boso dienai mes esame ypatingai pasiruošę su gausiu prekių asortimentu, kuris tikrai ras savo šeimininką!

Puodelis – tai kasdienybėje plačiai naudojamas įrankis, kuris tikrai nestovės lentynos kampe apsivijęs voratinkliais. Šis įrankis svarbus tiek ryte geriant kavą, tiek šaltą žiemos vakarą siurbčiojant arbatą. O vandens ar sulčių taip pat reikia iš kažko atsigerti! Tad dovanodami gerbiamam vadovui/vadovei puodelį tikrai neprašausit!

Mūsų boso dienos puodelių asortimente galėsite išsirinkti Jums artimiausia, maloniausią produktą, kuris suteiks didėlį laimės pliūpsnį Jūsų bosui/bosei!

Ar norite, kad jūsų vadovo kasdienybė nuo pat ryto prasidėtų spalvingai ir smagiai? Mūsų naujas „Savaitės nuotaika“ puodelis leis Jūsų vadovui išreikšti savo jausmus kiekvieną savaitės dieną! Tai ne tik puodelis, tai dienos nuoširdūs draugai.

vadovo puodelis savaites nuotaika (1)

Vadovo puodelio „Savaitės nuotaika“ privalumai:

  • Unikalių emocijų dizainas: kiekviena savaitės diena turi savo šmaikščią emociją, kurią vadovas galės išreikšti gerdamas kavą ar arbatą. Ar tai bus pirmadienio emoji su ašaromis, antradienio emoji su keiksmažodžiais ar penktadienio emoji su laimingomis akimis-širdelėmis – dienos bus pradėtos su šypsena!
  • Aukšta kokybė: vadovo puodelis pagamintas iš kokybiškos keramikos, todėl jis ne tik atrodo puikiai, bet ir ilgai tarnauja.
  • Ideali dovana: vadovo puodelis „Savaitės nuotaika“ yra puikus dovanos pasirinkimas jūsų mylimam ir gerbiamam vadovui. Jis išreikš jūsų pagarbą ir meilę jų kasdienybei.

Šis puodelis ne tik puikiai atrodys ant vadovo stalo, bet ir padės jam ryškiai pradėti kiekvieną dieną.

vadovo puodelis savaites nuotaika (3)

Pasirinkite savo emociją, dieną ir leiskite „Savaitės nuotaika“ puodeliui tapti jūsų gyvenimo dalimi.

Įsigykite jį šiandien ir patirkite savo dieną kitaip!

PASTABA: produktų spalvos atspalviai gali šiek tiek skirtis nuo pateikto pavyzdžio, dėl kompiuterio, telefono ar kito įrenginio ekrano nustatymų.

Daugiau įvairiausių dovanų idėjų galite pamatyti mūsų Facebook ,Instagram ar Tik Tok socialiniuose tinkluose.

Pastebėjote klaidą prekės aprašyme, savybių lentelėje ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vadovo puodelis „Savaitės nuotaika“”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *